מבוא לתכנות מוכוון עצמים באמצעות שפת java youtube

בניית יישומים לבתי עסק בראשון לציון וכל מה שצריך לדעת

יצירת אפליקציה לארגונים מכל גודל באיזור ראשון לציון

בניית אפליקציות למקום עבודה בכל גודל: תרבויות השפע והקנייה זה לא דבר בלעדי למאה העשרים ואחת, אמנם רשת האינטרנט אשר עשתה את חלקה הענק בתקשורת בין עולמית והפיכת הגלובוס ומעין כפר גלובלי, וקידמה את בני האדם לרמת החיים המתקדמת שלהם כיום. חד משמעית גרמה לטפיחה של הרגלי הקניות הבלתי פוסקות אל אופקים מטורפים. בני אדם רבים יותר ויותר מכל מקום דורשים עוד ועוד קניות ומידע על-פי הצרכים שלהם, וכל הפריטים שהם בדיוק צריכים במחירים הכי נוחים ברמות הכי אישיות. בכך, התגובה של עולם הסחר אף פעם לא מתעכבת מלהגיע – התופעה גודלת עוד ועוד – בעלי עסקים מסכימים שראוי להכין אפליקציה למסעדות, חדרי בריחה, חברות וכו' שבבעלותם. בעלי מקומות עבודה קולטים אט-אט את ההצלחה הפוטנציאלית אשר ביצירת יישומים ע"מ לספק חוויית קנייה חיובית לקליינטים שקיימים או אלו שעתידים להגיע. ואע"פ כן, האם מדובר במעשה כדאי?

בעמוד זה נעניק תשובה לשאלת השאלות: מה הכרחי על מנת להגיע להזמנת יישומים לעסק ומהי הדרך בה יישומון באנדרואיד או באייפון יכולה לתרום למוצר שלכם? הענקת גישה למשתמש (לקוח) שנמצא או שיגיע בעתיד לקיים דיאלוג מול הנהלת העסק הופכת לבסיסי. כאשר "המוצר" והצוות מצוי וקיים בנייד של הצרכן וכאשר ההתקשרות מתבצעת באופן של מסרונים ואיחולים או עדכון רלוונטי בכל זמן מסוים, נוצרת תחושה של אמון ומאיר על עצמו זרקור חיובי , והדברים אמורים בניגוד מוחלט לחברות המתחרות.
אם לקונה קל יותר לתקשר, ודאי שגם יהיה פעיל יותר המחזור העסקי. יישומי אייפון ואנדרואיד לעסק יש בהם להגדיל את כמות ותכיפות התשלומים ע"י זה שלבצע רכישה הפך לכה זמין, למנף את קביעות השיח עם המשתמש ולהקים מערכת יחסים קרובה, באותו מעמד תוכלו לעזור למשתמש שישתמש היטב בתכונות ובאופציות של ה פיצ'רים שיש במוצר דרך פרסום מידע רלוונטי ועדכני בצג המכשיר הנייד.

בקצרה, בית-עסק עם אפליקציה שימושית ותקינה זה מצוין, אך זה עניין שולי. אל תוותרו לעולם על לסקור בדיוק את מה שהעסק מעוניין להשיג בטווח זמן נתון בסיועו של מתכנת היישומון על-מנת שלא יהיו טעויות והיישומון יותאם היטב ללקוח וייתן לחברה את היתרונות שהיא זקוקה להן על-מנת להתעלות על המתחרים.
מבוא לתכנות מוכוון עצמים באמצעות שפת java youtube

למה חשוב מאוד לתת את הדעת בתכנות יישומים?

מה שהכי חשוב זה התבייתות על לפתור עניין שישנו בחברה. אפליקציות שביכולתן למצוא פתרון לנקודת חולשה , לדוגמה להעניק אופציה ללקוח לבצע פעולות רבות יותר בזמן המועט ביותר, יעילות שימוש במשאבים, להכווין לשימוש נבון בשירות המוצע ולהציג תדמית חזקה ואמינה לעיני משתמשים קיימים ופוטנציאליים זאת עם טיפול בצורכי המשתמש באופן סבלני, כל אלה לאורך השנים האחרונות הוכיחו עצמן כהשקעה מוצלחת לאורך זמן. על העסק או הארגון לייצר מתווה של הפעולות שעל היישומון להציא לפועל, וזאת על סמך רזי המקצוע, וכל עסק ,בתקווה, יודע מה הם הצרכים של הלקוחות בסקטור המדובר. להשגת התוצאות הטובות ביותר, נכון לאתר בונה אפליקציות עם הוכחות להצלחותיו אשר יש לו אוזן קשבת לצרכים ולרצונות של בעל העסק. צוות החברה שעתידה לפתח את האפליקציה חייבים להפנות אליכם שאלות איך הינכם משיקים את השירות או המוצר נכון לעכשיו. צוות החברה שעניינה להקים את האפליקציה אמורים להקשות קושייות על החברה שנוגעות למטרותיה, שמדגימות את מידת ההבנה שלהם בנושאים החשובים לכם ביותר כשזה מגיע למטרות העסק או החברה. אם זו אופציה, מומלץ לפנות אל המתכנתים בבקשה להציג בפניכם רפליקה מסוימת של האופן בו היישומון עתיד להיראות.

כיצד יוכל להבטיח בעל עסק שאותו יישומון לא תאבד בין מליוני האפליקציות שנמצאים כעת?

הדבר ההכרחי ביותר לקלוט הוא שעל האפליקציה להיות שימושי ומעודכן עבור הצרכנים. השיטה הראויה להיות בטוחים שהיישומון ששילמנו עליו לא יטבע בתוך ים היישומים שיש בימינו היא לסקור אותו אם הוא נותן שימוש מהותי למשתמש ולא חד-פעמי, כאמור, אלא באופן שיהיה שעתי אפילו אם צריך. בסיטואציה בה הקונה מייחס ליישומון מעמד של תוצר שהוא שמח על קיומו ונותן לו מענה מסוים, הסירו דאגה מלבכם – הוא ישוב, ישתמש, וכמובן ירכוש.

מה המחיר של לקבל יישומון עבור חברה קטנה באיזור ראשון לציון?

הסבר לא פשוט לשאלה מורכבת. עלויות הפיתוח כל הזמן בתנועה ואחד הגורמים הקריטיים הוא עד כמה מורכב היישומון ובמה הוא מתעסק. עיצוב, פיתוח והשקה של יישומון לא מורכב כל-כך עם ארגון ותיק ומומלץ יעלה פלוס מינוס בכיוון של 9,000 שקלים עד 18,000 שקלים יישומונים בדרגת 'סיבוך' אחרת יחסית, עתידים לעלות יותר מזומנים. מפתחים בתאגיד שיש לו ניסיון יכול רוב הזמן להשיב לכם הצעת עלות בסיום דיון של כשעה וחצי. עלות הכנת היישומון לחברתכם אמור לשקף היטב את זה שהיישומון אכן נותן מענה לבעיה עסקית אמיתית.

לפתח יישומון שמיועד למערכות הפעלה שונות ידרוש מבעל חברה לשלם יותר?

בפשטות: כמעט תמיד כן. במצב בו הכרחי עבורכם שהתוצר יתפקד במערכות הפעלה שונות, כגון iOS ואנדרואיד, יכול להיות שמה שעליכם לעשות זה לפתח אפליקציית WEB ולא להזמין אחד מסוג נייטיב. השיטה Web application היא הדלת של היישומון יתפקד בטאבלט, בסמארטפון ובמחשב האישי; זאת אם היישומון נבנה ועוצב כראוי כמובן. ניתן להשיג מידע בנושא השוני שקיים במכשירים השונים בקישורים הבאים:

כמה סה"כ הרווח, בערך, אם נשקיע ביישומון Web עבור ארגון זעיר?

קשה לענות על השאלה הזו בצורה חד משמעית, הדברים תלויים במה בדיוק היישומון עושה. יצא ועלויות הפיתוח של היישומון חוזרת לבעלים שלה בחצי שנה עד השנה שבאה מאז ההשקה, ההשקעה כדאית. גם לא קשה לעשות חישוב אם היישומון מצליח למזער את מספר השניות הנצרכות לבצע פרוצדורה בנניח 15%, ולחלופין למזער שימוש לא יעיל בתכונות המוצר בעשרה אחוזים לדוגמה. בבדיקת התשואה העתידית, חובה לא לשכוח את המספרים שמייצגים את ההוצאה לאותה תקופת זמן, בכל היבט, שאמור היישומון באיזור ראשון לציון למזער (ע"י החלפת עובדים אנושיים למשל).

כשנגמרה העבודה על היישומון, באיזו צורה רצוי לבעלים של החברה להביא אותה אל לצרכנים נוכחיים ועתידיים?

הגישה הכי טובה להוצאת יישומון לשוק זה דרך עמוד ברשת. במקרה ומדובר ביישומון נייטיב, אשר אתם יכולים להטמיע בטלפון בדף היישומים אשר בלעדי למערכת ההפעלה (Google Play הוא דוגמה קלאסית), מומלץ לברר קלות את שלל המילים השימושיות במנועי החיפוש בטרם היישומון יושק לחנות. כמו כן, קיימת האפשרות לעשות קידום ליישומון ע"י הפצה בדוא"ל, ולחלופין בעזרה של המחלקה לפרסום שלכם. תוך התחשבות בסגנון היישומון יש להכניס את האופציה של הכנת סרטונים שיווקיים ולפרסם אותם בערוץ ה-YouTube שלכם, אתרכם, דף ה-Facebook שלכם וכו'.

מתי נכון יהיה לבעלים של החברה בראשון לציון לרענן את היישומון שהזמינו?

אפילו פה, תשובה נורמלית וקצרה נוכל לתת רק אם נבין את מטרת היישומון שאתם רוצים. במקרה שסיפוק מידע זה מטרתו העיקרית של היישומון, הוא יאלץ לעבור שינויים ועדכונים קבועים, כי אם לא כך, אין טעם לעבוד קשה בשביל ייצור יישומון מהסוג הזה. יישומים עם מטרות אחרות יש לערוך עדכון בערך אחת לשנה. במטרה לשמור על עקביות עם התפתחויותיהן של מערכות ההפעלה של המכשירים כגון אנדרואיד ואפל.

יישומון זה משהו שטוב לכל ארגון?

במידה והחברה נכשלת בלאתר אתגר בחברה שהיישומון מטרתו לטפל בו / בהם, מומלץלהניח כרגע לרעיון של יישומון. ואע"פ כן, התייעצות עם חברת פיתוח אפליקציות זו אחת הדרכים לקלוט פתאום קושי במוצר שלא ראינו בעבר.

דברים שיש למנהל הנבון להקדיש להם מחשבה לפני שמגיעים אל בניית יישומון

בתקופתנו יש אופציות ברשת שביכולתן לגרום לשיפור בצורה מהותית תכונות שקיימים בעסק. למשל להזמין. לחברות קטנות של הפצה קיימת אופציה של להזמין בדף הרשת שהם מנהלים שהמון פעמים אינן פעולות כלל ועיקר באייפון או באנדרואיד. ברגע זה נקבל סיוע מההיישומון לנייד – שדרוג היכולת לבצע רכישה זה אחד הגורמים המשמעותיים ביותר לפער בין העסק שלך למתחרים. זה, בין היתר, ההסבר לכמות אדירה של קונים ב-Amazon. אתר "אמאזון" הפך את האינטראקציה של הצרכנים איתו לדבר פשוט ומובן במיוחד. לאתר "אמאזון" זה מתאים? אז זה מתאים גם לכם. השקה אישית של יישומים לעסקים בראשון לציון – לקבלת ייעוץ עם צוות מפתחי אפליקציות, קביעת ישיבה והצעה ראשונית למחיר, שלחו לנו מסרון עכשיו. מבוא לתכנות מוכוון עצמים באמצעות שפת java youtube

About the author