פיתוח אנדרואיד אינדקס קניות

יצירת אפליקציות לחברות בעיר ראשון לציון , כל הידע ההכרחי

בניית אפליקציות לחברות מכל גודל בראשון לציון

בניית אפליקציה לתאגידים לכלל המטרות האפשריות: עולם הצרכנות וההרגלים הנלוויים לכך זה לא בלעדי לזמננו, ועם זאת, פריצת המרשתת שנתנה את הפוש הגדול ביותר בהפיכת העולם לכפר גלובלי ענק, ונתנה את חלקה בהתפתחות טכנולוגית, ללא עוררין גרמה לטפיחה של הרגלי / התנהגות הציבור בנושאי הקנייה והשפע לאופקים מכובדים מאוד. יותר ויותר אנשים מכל ארץ רוכשים עוד ועוד מוצרים ושירותים על-פי הדרישות שלהם, שאיפותיהם והעדפותיהם האישיות. ודאי שהתגובה של הסוחרים לעולם לא מאחרת לבוא – ומהר מאוד הגענו למצב בו מנכ"לים עושים את הצעד להזמין יישומים לבתי העסק שבבעלותם. מנהלים מבינים עם הזמן את ההצלחה הפוטנציאלית שביצירת יישומון על-מנת לספק חוויה טכנולוגית (ותדמית מתקדמת לעסק) מול המשתמש (לקוח) שנמצא או שיגיע בעתיד. ואע"פ כן, האם זה בעצם מעשה שמומלץ לנו לעשות?

בפסקאות הבאות נדבר על מה שכל בעל עסק רוצה וצריך לדעת: מה נדרש עבור בניית יישומים לחברות ואיך בדיוק יישומון Mobile יש בו לקדם את המוצר שלכם? מתן אופציה ללקוח הקיים ו/או הפוטנציאלי לקיים דיאלוג מול הנהלת העסק עם הזמן נהייה עניין קריטי. כשהעסק נמצא תמיד במרחק קליק בנייד של הקונה או המשתמש וכאשר ישנה אינטראקציה על-ידי מסרונים ועדכונים שוטפים, מתהווה אמינות ומן ההיגיון שהוא יזהר באור זרקורים (מהסוג הטוב כמובן) , זה בניגוד לעסקים המתחרים לו.
אם לקונה נגיש לתקשר, מן ההיגיון שגם יתרחב סטטוס התנועה הכספית של העסק. אפליקציות מסוגלים להעלות את תדירות ונפח הרכישות על ידי כך שלבצע רכישה הפך לכה זמין, לחזק את קביעות השיח עם הקליינט ולטפח מערכת יחסים אמיתית, אפשר גם על הדרך לתת מענה למשתמש להפיק תועלת מירבית מה פיצ'רים שקיימים שמוצר על-ידי הנגשת אינפורמציה עניינית על צג מכשיר האנדרואיד או האייפון.

נקצר ונאמר: אפליקציה לעסק בלבד אך זה עניין שולי. כדאי לאבחן את רצונותיו של בעל החברה יד ביד עם מתכנת היישומון על-מנת שלא יהיה ספק שהיישומון יותאים לצרכיו ורצונותיו של הלקוח (ושל בעל העסק) ויהפוך את העסק לבולט ביותר בתחום לעומת המתחרים.
פיתוח אנדרואיד אינדקס קניות

על איזה דברים כדאי לשים לב בייצור אפליקציות?

חלק הארי של הפיתוח הוא התבייתות על לפתור עניין שיש במוצר. יישומים שעומדים במשימה ומצליחים למצוא פתרון לאישיו , זה יכול להיות להעניק אפשרות לקונה לעשות יותר דברים במינימום דקות, לבצע שימוש יעיל ונכון במוצר עצמו, למזער בזבזנות של המוצר עצמו ויחד עם זאת להקנות תמונה שאומרת 'קידמה' לעיני צרכנים שכבר אצלכם או אלה שעדיין לא, דרך מענה לצורכי המשתמש באופן יעיל, שיטות אלה ודומותיהן הוכיחו עצמן כהשקעה מוצלחת בהסתכלות ארוכת טווח. על העסק או הארגון להצביע על מה בדיוק צריך האפליקציה לבצע, זאת לפי רזי המקצוע, בתחומו. כדי להרוויח מכל הסיפור בשיטה הכי שימושית, מומלץ שיהיה לנו בונה אפליקציות עם הוכחות להצלחותיו שקשוב לצרכיך ורצונותיך. צוות החברה שעתיד לפתח עבורכם את היישומון מטרתם להציג לכם שאלות כיצד הינכם מבצעים את הפעולות העסקיות שלכם נכון לעכשיו. צוות החברה שעתידה לפתח את האפליקציה מטרתם להקשות קושייות על החברה בנוגע לאופן בו הביזנס שלה פועל, השאלות ידגימו בפניכם את הרמה בה הם מבינים (אם בכלל) את הסוגייות והמטרות של הארגון. במצב בו מתאפשר, חשוב מאוד לדרוש בנימוס מהמתכנתים להראות לכם דוגמה כלשהי של האופן בו היישומון אמור להיראות.

באיזו דרך מובטח למזמין שהאפליקציה שלו לא יטבע בתוך ים היישומים שנמצאים כעת?

חוק השיטה הנכונה להיות רגועים שהיישומון שהזמנו לא יתמסמס בכמות העצומה של היישומים שיש בימינו היא לבדוק האם הוא נותן טוב' מהותי לציבור ולא חד-פעמי, כאמור, אלא באופן שיהיה יומיומי. בסיטואציה בה המשתמש מתייחס ליישומון כאל תוכנה שהוא לא יכול להסתדר בלעדיה, הסירו דאגה מלבכם – הוא ישוב להסתייע בו.

מה המחירון עבור לפתח אפליקציה לעסק קטן בעיר ראשון לציון?

הסבר לא פשוט לשאלה מורכבת. המחירים עבור פיתוחי אפליקציה בתנועה מתמדת ותלויים באופן משמעותי בהדברים בהם עוסק היישומון ומורכבות הפיתוח. תכנות והשקת יישומון "טריוויאלי" על-ידי חברה מקצועית יעלה בדר"כ באיזור 10 אלף שח עד 19 אלף שח. יישומונים בדרגת 'סיבוך' אחרת לעומת זאת יעלו יותר מזומנים. מפתחים בתאגיד שיש לו ותק יכול בדרך כלל לספק לך הצעת עלות בתום מפגש של 60-120 דקות. תמחור הכנת היישומון לחברתכם צריך צריך להתקבל אצלכם בהנחה שהיישומון אכן פותר קושי מהותי בחברה.

לפתח יישומון שמתאים לסוגים רבים של מכשירים יהווה דרישה לבעלי ארגון לשלם יותר?

בקצרה, התשובה חיובית בדרך כלל. במקרה והכרחי לכם שהתוצר יתפקד במערכות שונות (כגון אנדרואיד, אייפון), כמו אנדרואיד, איי.או.אס (מערכת ההפעלה של אייפון) וכו', ייתכן מאוד שהמעשה החכם יהיה לדרוש שיפתחו בשבילכם יישומון אינטרנט (ווב) ולא אפליקצייה מסוג Native. השיטה הנ"ל היא הדלת של היישומון לעבוד בטאבלט, בסמארטפון ובמחשב האישי; רק בסיטואציה בה היישומון נבנה ועוצב על-ידי חברה רצינית, כאמור. כאן תוכלו להבין ידע בנוגע לשוני שקיים במערכות המגוונות בקישורים אלה:

כמה סך הכל הרווח הסופי, בערך, אם נשקיע ביישומון לאנדרואיד או לאייפון לעסק קטן?

לא נוכל לענות על השאלה באופן חד משמעי, הדברים תלויים בסוג הפעולה שהאפליקציה מבצעת. יצא ומחירי הפיתוח של היישומון שבים אל המשקיע בחצי שנה עד השנה שבאה מאז ההשקה, זה משהו שאתם רוצים להשקיע בו. גם לא קשה לבחון האם היישומון ממזער את מספר השניות הנצרכות לבצע פרוצדורה בנניח 15%, או לחלופין להפחית שימוש מיותר בשירות המוצע בעשרה אחוזים בתור דוגמה, וניתן לקחת את ההיגיון הרווחי הזה לעוד נקודות תורפה ולבחון האם ההשקעה כדאית. בחישוב הכדאיות, נכון להתחשב גם בכלכל מה שמהווה את ה"הפסדים" של החברה, בכל צורה שלא תהיה, שעומד היישומון בראשון לציון והסביבה להמעיט.

כאשר היישומון עומד, באיזה אופן ראוי למזמין השירות להוציא אותה לאוויר העולם וללקוחות קיימים ופוטנציאליים?

אם אתם רוצים את הדרך הכי הנכונה להשקת יישומים זה ע"י דף ברשת. במצב בו מדובר באפליקציית ניטיב, אשר לקוחות יכולים להתקין במאגר היישומים אשר ייעודי למערכת ההפעלה (Google Play הוא דוגמה קלאסית), ראוי לבחון טיפה את המילים הרלוונטיות במנועי חיפוש בטרם נשיק את היישומון לחנות. יחד עם זאת, נוכל להמליץ על היישומון על-ידי הפצה אצל המנויים שלכם, ולהיעזר באלו שאחראים על פרסום בחברה שלכם. תוך מחשבה על הסגנון של היישומון הכרחי לחשוב על אפשרות הכנת סרטונים שיווקיים ולפרסם אותם ביוטיוב, באתר החברה, בדף הפייסבוק וכו'.

כל איזו תקופת זמן נכון יהיה למזמין היישומון בעיר ראשון לציון לרענן את היישומון שהזמינו?

בהתאם להסברים הקודמים, התשובה טמונה במטרת היישומון שאתם רוצים. אם אספקת מידע עדכני זה תכליתו הראשית של היישומון, הוא יאלץ להיות מעודכן באופן שוטף, הרי אם לא, מתייתרת העבודה על לייצר אפליקציה כזו. יישומים עם מטרות אחרות הכרחי לערוך עדכון בערך אחת לשנה. במטרה שהיישומון יתפקד כראוי למרות כל השינויים של הטלפונים הסלולריים, החומרה שלהם ומערכות ההפעלה שלהם, , למשל אנדרואיד ואפל.

שאלה: יישומון הכרחי לכל חברה?

במקרה שהחברה לא נוחלת הצלחה בניסיון להתמקד על אתגר בחברה שפיתוח היישומון אמור לעזור ולטפל בו / בהם, מומלץלא למהר עם פיתוח יישומון. ואף על-פי כן, התייעצות עם חברת פיתוח אפליקציות זו אולי אפשרות לשים לב לאתגר בחברה שלא ראינו בעבר.

פואנטות שחובה למזמין היישומון להגות בהם כאשר הנושא הוא לפתח יישומון

בזמננו אנו ישנן אפשרויות אפליקציות אינטרנטיות שיכולות לשפר משמעותית הרגלים בעיתיים שקיימים בחברה. הזמנות היא דוגמא מעניינת: לחברות קטנות של הפצה קיימת אופציה של להזמין בדף הרשת שלהם שיותר מדי פעמים אינן עובדות כלל בסמארטפון. כאן בדיוק נקבל סיוע מהאפליקציה – להעלות ברמה את האופציה לבצע רכישה יכול לעשות את כל ההבדל בין העסק שלך למתחרים. זה, בין היתר, ההסבר לכמות מטורפת של קונים באתר "אמאזון". אתר Amazon הפך את האינטראקציה של הצרכן איתו לדבר מובן ופשוט ממש. אם זה טוב לאמאזון, כנראה שזה מודל שמתאים גם לחברות קטנות. הכנת יישומון לחברות בראשון לציון – בואו להתייעץ עם צוות המפתחים שלנו, תיאום פגישה והצעות גמישות, שלחו לנו מייל עכשיו. פיתוח אנדרואיד אינדקס קניות

About the author