פיתוח אפליקציה בחינם

יצירת יישומים לחברות בראשון לציון ומה חשוב שתדע

בניית אפליקציות לבתי עסק בכל גודל בעיר ראשון לציון

יצירת אפליקציות לבתי עסק קטנים וגדולים: תרבויות השפע והקנייה זה לא דבר בלעדי למאה העשרים ואחת, ואע"פ כן, פריצת הרשת שעזרה לכל הפיכת עולמנו לכפר הגלובלי שהוא היום, ותרומתה לאת האנושות לרמה הטכנולוגית שאנחנו מכירים. חד משמעית הגדילה את תרבויות השפע והקנייה לגדלים מטורפים. עוד ועוד בני אדם מכל העולם צורכים יותר ויותר פריטים וידע לפי רצונותיהם, וכל הפריטים שהם בדיוק צריכים במחירים הכי נוחים ברמות הכי אישיות. בכך, השוק מגיב, והתגובה שלו לעולם לא מאחרת לבוא – כמות גדולה של נותני שירות מתחילים להזמין יישומים למסעדות, חדרי בריחה, חברות וכו' שבבעלותם. בעלי מקומות עבודה מגיעים לאט לאט למסקנה: כל הרווח אשר ביצירת אפליקציה ע"מ לספק נוחות לקליינט המצוי (או זה שיגיע בעתיד). ואע"פ כן, זה באמת דבר מחוכם?

בשורות הבאות ניתן מענה לשאלת השאלות: מה מתבקש עבור בניית אפליקציה לחברות ומהי הדרך בה אפליקציית מובייל יש ביכולתו לקדם את המוצר שאתם מציעים? נתינת אופציה למשתמש (לקוח) שנמצא או שיגיע בעתיד התקשרות יישומית מול הצוות הופכת למאסט. כאשר בעלי התפקידים וכלל הצוות קיים ומצוי בנייד של הצרכן וכאשר ההתקשרות נעשית בשיטה של מסרונים ועדכונים שוטפים, מתהווה תחושה של אמון והוא יצטייר באור הזרקורים, לטובה, בהשוואה למתחרים.
קורולציה ישירה וברורה: אם לצרכן קליל לנהל דו-שיח, כך יהיה גדול יותר המחזור העסקי. יישומים לחברה בהחלט יכולים להעלות את גודל ותכיפות הרכישות על ידי כך שלבצע קנייה נהיה כל-כך זמין, למנף את קביעות השיח עם הקליינט ולהצמיח מערכת יחסים, רצוי גם על הדרך לתת מענה לקונה שיפיק את המקסימום מן ה אופציות שיש במוצר על-ידי הנגשת נוטיפיקציה, הנושאת אינפורמציה חשובה בצגו של המכשיר הנייד.

בפשטות, אפליקציה לעסק בלבד אבל ודאי שלא הדבר הכי חשוב. כדאי לבחון בדיוק את אשר החברה מעוניינת להשיג בזמן מסוים צעד צעד עם מתכנת היישומים וזאת כדי להיות בטוחים שהיישומון יתאים לרצונותיו וצרכיו של הלקוח (וכמובן של בעל העסק), וייתן לחברה את היתרונות שהיא זקוקה להן על-מנת להתעלות על המתחרים.
פיתוח אפליקציה בחינם

על איזה נושאים נכון לתת את הדעת ביצירת אפליקציות?

בראש ובראשונה מה שחשוב זה טיפול בצרכיו של הלקוח, כמו לפתור עניין שיש במוצר. יישומים שיכולים לפתור בעיות , דוגמה לכך יכולה להיות להקל על הלקוח לעשות יותר פעולות תוך דקות ספורות, לעשות שימוש נכון ויעיל בשירות המוצע, להכווין לשימוש נבון במשאבים ולתת לעסק תמונה חזקה ואמינה לעיני צרכנים שכבר אצלכם או אלה שעדיין לא, ומתוך טיפול ברצון המשתמש באופן יעיל, כל השיטות הללו הוכיחו את עצמן לאחרונה כהשקעה מוצלחת לאחר תקופה לא ארוכה. החברה או התאגיד צריכים זה להיות בטוחים מה המטרה, ומה אמור האפליקציה לבצע, ופה נכנס כמובן רזי המקצוע, וכל עסק ,בתקווה, יודע מה הם הצרכים של הלקוחות בסקטור המדובר. כדי שהתוצר שלנו יהיה, עבורנו, האפליקציה הכי מוצלחת, רצוי להשיג בונה אפליקציות עם הוכחות להצלחותיו אשר יש לו אוזן קשבת לצרכים ולרצונות של בעל העסק. המפתחים אמורה לחקור' אתכם באיזו צורה אתה מבצע דברים נכון לעכשיו, בלי אפליקציה. צוות המפתחים של החברה שעניינה להקים את היישומון צריכים לשאול את העסק שאלות בנוגע לצרכים שלה והקושייות האלה גם יכולות לתת לכם מושגים לגבי עד כמה אותם מפתחים מבינים בעניינים הרציניים ביותר שיש בחברה או בעסק. אם זו אופציה, כדאי לבקש מצוות המפתחים לשלוח לכם אב-טיפוס או לפחות דוגמה של האופן בו היישומון עתיד להיראות.

כיצד יכול בעל חברה להיות רגוע שהיישומון עבורו שילם ממיטב כספו לא יטבע בתוך שלל היישומים שיוצאים בכל יום?

הדבר הקריטי ביותר להבין זה שאין מנוס, היישומון מוכרח להיות שמיש ועדכני למען הציבור. השיטה הנכונה להבטיח שהיישומון לא יילך לאיבוד בתוך ים היישומים שמשווקים בכל עת היא לבדוק האם הוא מספק רווחה מסוימת למי שבחר להוריד אותו ולא לשימוש חד-פעמי כמובן, אלא בצורה שוטפת ואף באופן שעתי אפילו אם צריך. בסיטואציה בה הקונה מתייחס ליישומון כאל ככלי אהוב עליו, אין כאן שאלה בכלל – הוא ישוב לתוכו, ישתמש ועל-ידי כך יגיעו גם הרכישות.

מהי העלות של לפתח יישומון עבור ארגון זעיר בראשון לציון והסביבה?

מענה בעייתי לקושייה בעייתית. המחירים בתנועה מתמדת והגורם הקריטי ביותר הוא מה עושה היישומון ועד כמה הנושא מורכב לפיתוח. עיצוב, פיתוח והשקה של יישומון פשוטה יחסית אצל עסקים רציניים יעלה בדר"כ בטווח ה10 אלף שח עד 18 אלף שח. אפליקציות יותר מסובכים אמנם, תעלנה מספרים גבוהים יותר. עסק שיש לו ותק , לא צריך להיות לו קושי להעניק לכם עלות מוערכת אחרי פגישה של שעה-שעתיים. עלות של לפתח את היישומון לחברה שלכם אמור צריך להתקבל אצלכם בהנחה שהוא כן פותר קושי מהותי בחברה.

האם פיתוח עבור מערכות רבות (כמו iOS, Android) יעלה לבעל עסק כסף רב יותר?

בקיצור, כן, בדר"כ. בסיטואציה בה זה חובה מבחינתכם שמה שאתם מקבלים יעבוד במערכות הפעלה מגוונות, כמו אייפון, אנדרואיד או אפילו אחרות, לא תהיה הגזמה להגיד שהמעשה החכם יהיה לבקש יישומון ווב ולא נטיב. שיטת Web היא הדרך הפשוטה ביותר כדי שהיישומון יעבוד בכמות אדירה של מערכות, כמו מחשב, טאבלט וסמארטפון מן הסתם; זה במידה והעיצוב של היישומון נעשה היטב, כאמור. כאן תוכלו ללמוד עוד אינפורמציה בנוגע לשוני שקיים במכשירים השונים בדפים אלה:

מהם אחוזי התשואה הממוצעת בהזמנה של יישומים בשביל ארגון שאינו גדול?

לא פשוט לתת מענה לשאלה כזו בצורה חד משמעית, הדברים תלויים בעד כמה מורכבת הפעילות של האפליקציה. במידה ומחירי הפיתוח כולם מקבלים כיסוי בתקופה קצרה יחסית (נניח שנה) מתאריך ההשקה, זהו צעד חכם ואנחנו ממליצים עליו בחום. זה גם פשוט מאוד לבצע חישוב אם היישומון מצליח למזער את הזמן הדרוש לקנות משהו ב-15%, ואף לחתוך שימוש לא יעיל בתכונות המוצר ב-14% לדוגמה. בבדיקת התשואה העתידית, מומלץ לצרף לחישובים שלנו את הפעולות השוטפות שמהוות את תשלומים מצד החברה, בצורה הן ישירה והן עקיפה, שמתכוון היישומון בראשון לציון להקטין.

כשהיישומון הושלם, באיזה אופן ראוי למזמין היישומון לדחוף' אותה למשתמשים עתיידים ונוכחיים?

האופן הכי נכון להשקת יישומון זה באתר אינטרנט. במידה והדיון הוא על יישומון מסוג Native, אותה ניתן להתקין אצל ארכיון היישומים הרשמי (Google Play בתור דוגמה), הכרחי להכיר בזעיר אנפין את המילים השימושיות ביותר במנועי החיפוש בטרם זמן ההשקה של היישומון לחנות. יחד עם זאת, קיימת האפשרות לקדם את האפליקציה דרך רשימת דיוור, ולקבל עזרה ממוקד התפוצה והפרסום בחברה. בהתחשב באופי האפליקציה, ראוי להכניס את האופציה של בימוי והכנה של סרטונים שיווקיים ולהטמיעם בכל הפלטפורמות המתאימות לכך

מתי מומלץ בקירוב בראשון לציון לבצע רענון וחידוש של היישומון?

בהתאם לדברים שנאמרו לעיל, תשובתנו נעוצה במטרת היישומון שאתם רוצים. אם אספקת מידע עדכני זה תכליתו הראשית של היישומון, נצטרך לעדכן אותו באופן שוטף, הרי אם לא, מתייתרת העבודה על פיתוח יישומון כזה. סוגים אחרים של אפליקציה ראוי לבצע חידוש לפחות פעם בשנה. זאת בשביל שהיישומון יתפקד כראוי למרות כל ההתפתחויות של הטלפונים, מערכות ההפעלה והחומרה שלהם, כגון אנדרואיד ואפל.

שאלה: יישומון טוב לכל חברה?

במצב בו התאגיד לא מצליח להצביע על בעיה עסקית שהיישומון צריך לטפל בו / בהם, ישלא למהר עם פיתוח יישומון. ואף על-פי כן, ישיבה עם צוות פיתוח, זו דרך מוכרת למצוא קושי בחברה שלא ראינו קודם.

דברים אשר מומלץ לבעלים של החברה לחשוב עליהם כאשר הנושא הוא לפתח יישומון

בעידן הטכנולוגי של היום ישנן אפשרויות אפליקציות אינטרנטיות שיכולות לשפר בצורה רצינית הרגלים שבית העסק לוקה בהם. בתור דוגמה נוכל לקחת את כל נושא ההזמנות: למפיצים קטנים קיימת אופציה של להזמין בתוך האתר שלהם שרוב הזמן אינן עובדות כלל בטלפון הסלולרי. ממש פה נקבל סיוע מהיישומון – העלאה ברמה של אפשרות ההזמנה זה בדיוק מה שייצור את הפער בין חברות. זה, בין היתר, ההסבר לכמות אדירה של קונים ב-Amazon. אתר האינטרנט Amazon שינה את האינטראקציה של הקונים איתו לדבר קליל ופשוט נורא. לאתר "אמאזון" זה מתאים? זה טוב גם לעסקים הקטנים. תכנות והשקת יישומים לבעלי ארגונים בראשון לציון- לקבלת ייעוץ עם צוות מפתחי אפליקציות, שיחה חינם והצעה לעלות, דברו איתנו עכשיו. פיתוח אפליקציה בחינם

About the author