פיתוח אפליקציה לקופות

בניית אפליקציות לארגונים בעיר ראשון לציון וכל המידע ההכרחי

פיתוח יישומים לעסקים קטנים וגדולים בראשון לציון

הכנת אפליקציה לתאגידים בכל גודל: הרגלי / התנהגות הציבור בנושאי הקנייה והשפע זה לא בלעדי למאה העשרים ואחת, אולם המערכת האינטרנטית שנכנסה לחיינו זה עתה, אשר הניעה עוצמתית את תהליך הגלובליזציה וקידמה את האנושות לרמה הטכנולוגית שאנחנו מכירים. בלי ספק גרמה לטפיחה של הרגלי / התנהגות הציבור בנושאי הקנייה והשפע למימדים מכובדים מאוד. עוד ועוד בני אדם מכל הגלובוס מזמינים עוד ועוד קניות וידע לפי רצונותיהם, שאיפותיהם והעדפותיהם האינדבידואליות. בכך, התגובה של עולם הסחר לעולם לא מאחרת לבוא – כמות גדולה של נותני שירות מתחילים להכין אפליקציות לעסקיהם. בעלי מקומות עבודה הגיעו למסקנות שלהם וקולטים הצלחה הפוטנציאלית אשר בפיתוח יישומון על-מנת לספק חוויית קנייה חיובית ללקוח הקיים ו/או הפוטנציאלי. ואף על-פי כן, האם מדובר במעשה מחוכם?

בשורות הבאות נדסקס בשאלות הנפוצות והחשובות ביותר בנושא, והגדולה מכולן: מה נדרש לבניית אפליקציות לעסק ומהי הדרך בה אפליקציית מובייל יש ביכולתו למנף את החברה שלכם? מתן אפשרות לקליינט המצוי (או זה שיגיע בעתיד) תקשור מול הנהלת העסק עם הזמנה הופך להכרחי. כשהעסק נמצא תמיד במרחק קליק בנייד של הקליינט וכשישנה אינטראקציה באופן של מסרונים ועדכונים שוטפים, צומחת תחושת אמון והוא יואר בניצוצות של קירבה ומשפחתיות אל מול חברות המתחרות.
אם לקונה יש את האופציה הפשוטה לבוא באינטראקציה, לפיכך יתפתח דו"ח ההכנסות והתנועות של העסק. יישומי אייפון ואנדרואיד לעסק יוכלות להגביר את גודלן ונפחן של השילומים בגלל שלבצע קנייה נהיה זמין כל-כך, לחזק את קביעות התקשורת עם הקליינט ולהצמיח שם תחושת ביטחון, מומלץ באותה נשימה לעזור למשתמש להפיק תועלת מירבית מה אופציות שיש במוצר בצורה של הבאת אינפורמציה עניינית על-גבי הפלאפון.

בפשטות, עסק שיש לו אפליקציה תקינה ושימושית זה נפלא, אבל ודאי שלא הדבר הכי חשוב. מומלץ מאוד לבדוק את כל מטרות העסק יחד עם בונה היישומים במטרה שלא יהיה ספק שהיישומון יותאם היטב ללקוח ותספק יתרון משמועתי על פני המתחרה.
פיתוח אפליקציה לקופות

על אילו דגשים מומלץ להתייחס ב'הנדסת' יישומים?

המפתח הוא הקלה על הלקוח, כמו לפתור תקלה שיש בשירות. יישומים שמצליחים לפתור עניין , למשל להעניק אפשרות ללקוח לבצע דברים רבים יותר במינימום דקות, לעשות שימוש נכון ויעיל בשירות המוצע, לתת ידע על שימוש חכם בתכונות המוצר ולשקף תמונה שמצהירה 'קידמה' לעיני צרכנים שכבר אצלכם או אלה שעדיין לא, דרך מענה לצורכי הלקוח באופן מקצועי, פיתוחים וחדשנויות כאלה הוכיחו את עצמן כמאוד משתלמות לאחר זמן לא ארוך במיוחד. התאגיד או החברה צריכים להצביע על מה בדיוק צריך היישומון לעשות, וזאת על סמך הצורך של השוק, וכל עסק ,בתקווה, יודע מה הם הצרכים של הלקוחות בסקטור המדובר. כדי שהתוצר שלנו יהיה, עבורנו, האפליקציה הכי שימושית, חשוב מאוד לחפש מתכנת עם ותק רב שקשוב לצרכיך ורצונותיך. המתכנתים מוכרחים לשאול אותך איך הינכם מריצים את המוצר כעת. צוותה של החברה שעתידה לפתח את היישומון אמורים להפנות אל החברה שאלות בנוגע לרצונות שלה השאלות ידגימו בפניכם את הרמה בה הם מבינים (אם בכלל) באישיוז דחופים ובאופן בו החברה עובדת בפועל. במידה והדבר מתאפשר, חובה לשאול את הצוות אם ביכולתם לשלוח לכם רפליקה מסוימת של איך האפליקציה הסופית תיראה.

מהי השיטה בה מובטח לאדם שהיישומון שהזמין לא ייעלם בתוך שלל היישומים שמתפרסמים בכל עת?

הדבר הקריטי ביותר להבין זה שחובתו של היישומון להיות שימושי ומעודכן עבור הציבור. הגישה הנכונה להיות רגועים שהיישומון שלנו לא ייעלם בכמות האדירה של היישומים שמוצעים היום היא לוודא שהוא מספק שימוש מהותי לצרכן ובאופן תמידי. במצב בו הקונה רואה באפליקציה כלי-עזר שימושי, אין כאן שאלה בכלל – הוא ישוב לתוכו, ישתמש ועל-ידי כך יגיעו גם הרכישות.

מה התעריף עבור לפתח יישומון לאנדרואיד ולאייפון עבור ארגון מזערי באיזור ראשון לציון?

תשובה מורכבת לקושייה בעייתית. המחירים עבור פיתוחי אפליקציה לא קבועים ומה שמשפיע מאוד על המחירים זה מבנה ומורכבות היישומון. לפתח יישומון פשוטה יחסית אצל עסק רציני מחירו יהיה בין – 19,000 ש"ח10000 יישומים לאנדרואיד ולאייפון שהם בדרגת 'סיבוך' אחרת יחסית, יהיו בעלי תעריף גבוה וזה יעלה לכם כסף רב יותר. מפתחים של יישומים בעסק עם ניסיון צריך להשיב לכם מחיר מוערך בסיומו של מפגש באורך של בערך שעה וחצי. תמחור פיתוח אפליקציה לחברתכם אמור משקפת נאמנה את שהיישומון אכן נותן מענה לאתגר המותי בחברה.

שאלה: לבנות אפליקציה בשביל סוגי מכשירים רבים יעלה לבעל עסק כסף רב ממה שחשבנו?

ברמת העיקרון, כמעט תמיד כן. במצב בו זה מהותי מבחינתכם שהתוצר יתפקד בסוגים רבים של מכשירים, כמו אייפון, אנדרואיד או אפילו אחרות, יכול להיות שמה שעליכם לעשות זה לפתח אפליקציית ווב (רשת) ולא אפליקצייה מסוג Native. שיטת ווב היא הדלת של היישומון לעבוד בהמון מערכות: מחשב, סמארטפון וכו'; רק במקרה שהיישומון עוצב ונבנה דרך חברה רצינית, מן הסתם. אפשר למצוא הסברים בנושא השוני בין הפלטפורמות השונות במאמרים הבאים:

מה בדיוק הרווח, פחות או יותר, בהזמנה של יישומון בהזמנה אישית עבור ארגון זעיר?

זה מאוד תלוי בסוג הפעולה שהאפליקציה מבצעת. בסיטואציה בה עלות פיתוח האפליקציה חוזרת לבעלים שלה בתקופה קצרה יחסית (נניח שנה) מתאריך ההשקה, ההשקעה כדאית. זה גם פשוט מאוד לבחון אם היישומון מצליח להקטין את מספר הדקות שצריך לגלוש ולבצע רכישות ב-15%, או לחלופין להפחית שימוש מיותר בתכונות המוצר ב-11% וזו רק ההתחלה. בחישוב התשואה העתידית, הכרחי להכניס לחישוב את המספרים שמייצגים את מה שהחברה מוציאה, בכל צורה שלהם, שהיישומון אמור בראשון לציון והסביבה להוריד.

כאשר היישומון הושלם, באיזו צורה חובה לבעלים של החברה לעשות שיווק למשתמשים הנוכחיים ואלו העתידיים?

האופן הכי נכון לקידום יישומים זה באתר אינטרנט. בסיטואציה בה אנחנו מתדיינים על יישומי נייטיב, אשר אפשר להתקין במכשיר הסלולרי בארכיון היישומים אשר בלעדי למערכת ההפעלה (בתור דומה זה יכול להיות App Store), רצוי לסקור טיפה את הביטויים השימושיים ביותר במנועי החיפוש בטרם נשיק את היישומון לחנות. בנוסף לכך, ניתן להודיע על השקתו של היישומון ע"י הפצה בדואר האלקטרוני של המנויים אליכם, ולחלופין בעזרה של המחלקה לפרסום שלכם. תוך התחשבות בסגנון היישומון כדאי לשקול הכנת סרטונים שיווקיים ולפרסם אותם בערוץ ה-YouTube שלכם, אתרכם, דף ה-Facebook שלכם וכו'.

מתי וכמה תדיר נכון יהיה למזמין היישומון באיזור ראשון לציון לחדש את היישומון?

בהתאם לדברים שנאמרו לעיל, תשובה נורמלית וקצרה נוכל לתת רק אם נבין את אופי האפליקציה המדוברת. בסיטואציה בה האפליקציה מונחת תוכן, יהיה צורך בעדכונים שוטפים, כי אם לא ככה, אין מה לעמול כל כך קשה על לייצר אפליקציה כזו. יישומים עם מטרות אחרות הכרחי לחדש כל 12 חודשים בהערכה גסה. נעשה זאת במטרה לשמור על עקביות עם העדכונים של הטלפונים הסלולריים, החומרה שלהם ומערכות ההפעלה שלהם, כמו אייפון וגלקסי,

שאלה: יישומון מתאימה לכל חברה?

במקרה והעסק כושל למצוא קושי בחברה שהאפליקציה מכוונת לפתור עבורו, נכון יהיהלשכוח כרגע מיישומון כלשהו. ואף על-פי כן, ישיבה עם חברת פיתוח אפליקציות זו אולי אפשרות לשים לב לאתגר בשירות שלא ראינו בעבר.

נקודות נוספות שהכרחי לבעלי עסקים לתת עליהם את הדעת כאשר צועדים לקראת פיתוח אפליקציות

חשוב להבין שיש פתרונות ברשת שאיתן אפשר לעשות שיפור בצורה מהותית תכונות שהחברה לוקה בהם. למשל כל הנושא של להזמין. לחברות הפצה קטנות ישנן אופציות של להזמין אצלם בדף הרשת שהם מנהלים שיותר מדי פעמים לא פועלות כלל בנייד עם דפדפן ברירת-המחדל שלו. פה למשל נסתייע בהיישומון לסמארטפון – העלאה ברמה של היכולת לבצע רכישה ייתכן שזה יהיה הגורם המהותי ביותר לפער אצל חברות. ד"א זה ההסבר לכמות מטורפת של קונים באתר "אמאזון". אתר Amazon שינה את השיח של קהל הקונים איתו לדבר קליל ופשוט נורא. ל-"Amazon" זה מתאים? אז זה מתאים גם לכם. בניית יישומים ליזמים בראשון לציון – לשיחה עם מקצוענים, קביעת ישיבה והצעות אטרקטיביות, שלחו לנו הודעה עכשיו. פיתוח אפליקציה לקופות

About the author