פיתוח אפליקציות ל- iphone app

פיתוח אפליקציה לבתי עסק בעיר ראשון לציון וכל אשר צריך לדעת

בניית אפליקציות לעסקים לכלל המטרות האפשריות בראשון לציון

פיתוח אפליקציות לתאגידים לכל מטרה ועניין: תרבויות השפע והקנייה זה לא בלעדי לתקפותנו, ועם זאת, המרשתת שנכנסה לחיינו לא מזמן שעזרה לכל הפיכת עולמנו לכפר הגלובלי שהוא היום, ודחפה התפתחות טכנולוגית, בהחלט פתחה את עולם הצרכנות לאופקים מטורפים. עוד ועוד בני אדם בעולם דורשים עוד ועוד חפצים וחומר מכל סוג ע"פ צורכיהם, שאיפותיהם והעדפותיהם האישיות. כמובן, השוק מגיב, והתגובה שלו בשום פנים ואופן לא תאחר להגיע – התופעה גודלת עוד ועוד – נותני שירות הגיעו למסקנה שנכון לפתח אפליקציות לעסקים שבבעלותם. מנכ"לים קולטים אט-אט את הרווח אשר בבניית אפליקציות ע"מ להעניק חווייה נהדרת וטכנולוגית חקליינט המצוי (או זה שיגיע בעתיד). אבל, האם זה בעצם מעשה נבון?

במאמר הבא נדסקס במה שכולם רוצים לדעת: מה צריך עבור הכנת אפליקציות לעסק ובאיזה אופן יישומון באנדרואיד או באייפון יש בו לקדם את השירות שלכם? הנגשה לקליינט המצוי (או זה שיגיע בעתיד) לבצע דיאלוג מתקדם מול הנהלת העסק ברבות השנים האחרונות הופך לנושא הכרחי. כאשר "המוצר" והצוות מצוי וקיים בנייד של המשתמש / לקוח וכשהוא בא במגע עמו דרך מסרונים ואיחולים או עדכון רלוונטי בכל זמן מסוים, מתהווה תחושה של אמון ומן ההיגיון שהוא יזהר בזרקור חיובי בהשוואה להחברות שהתחרו בו עד עכשיו.
אם לקונה פשוט לבוא באינטראקציה, ככה גם יהיה גדול יותר המחזור העסקי. יישומים לבית העסק בהחלט יכולים להגדיל את גודל ותכיפות התשלומים על ידי כך שלבצע קנייה נהיה כזה נוח, לחזק את קביעות השיח עם הקליינט ולבנות אמון, רצוי גם על הדרך להעניק סיוע לקליינט שיפיק את המקסימום מן ה אפשרויות שיש בשירות שמוצע על-ידי הנגשת ידע חשוב על מסך הטלפון.

בקצרה, בית-עסק עם אפליקציה שימושית ותקינה זה מצוין, היא לא העיקר. חכם יהיה לבדוק את רצונותיו של בעל החברה יד ביד עם בונה היישומון במטרה שלא יהיה ספק שהיישומון יותאם היטב ללקוח ויעניק לעסק את היתרונות שהוא צריך כדי להתעלות על המתחרים.
פיתוח אפליקציות ל- iphone app

על מה הכרחי להתייחס ביצירת יישומון?

חלק הארי של הפיתוח הוא התמקדות על לפתור אישיו שיש בחברה או במוצר או בשירות. יישומים שמסוגלים למצוא פתרון לתקלה כמו להעניק אופציה ללקוח לגמור את ענייניו בדקות מעטות יותר, לבצע שימוש יעיל ונכון במוצר עצמו, לצמצם בזבוז המוצר עצמו ולתת לציבור תמונה רצינית וחזקה עבור משתמשים שכבר אצלכם או אלה שעדיין לא, זאת עם טיפול ברצון הלקוח באופן סבלני, שיטות אלה ודומותיהן הוכיחו עצמן כרווחיות ביותר בטווח הרחוק. החברה או התאגיד צריכים לייצר מתווה של הפעולות שעל לעשות היישום, זאת ע"פ הניסיון והמקצוענות, וכל חברה תתאים זאת בהתאם לידע המקצועי שיש לה. כדי שהתוצר שלנו יהיה, עבורנו, האפליקציה הכי טובה, חובה לחפש בונה אפליקציות שיש לו הוכחות להצלחותיו בתחום, שמסוגל להקשיב היטב ולהבין את אשר רוצה (וצריך!) בעל עסק. צוות המפתחים של החברה שעניינה להקים את היישומון אמורים להפנות אליכם שאלות איך הינכם מריצים את עסק בימים אלה. צוות החברה שעניינה להקים את האפליקציה צריכים להציג בפני החברה שאלות בנוגע לצרכיה, והשאלות האלו בין היתר יכולות לתת לכם מושגים לגבי עד כמה אותם מפתחים מבינים בעניינים הרציניים ביותר שיש בחברה או בעסק. במצב בו ניתן, חובה לדרוש בנימוס מהמתכנתים לשלוח לכם מבנה ראשוני של איך האפליקציה הסופית תיראה.

מהי השיטה בה יוכל להבטיח בעל עסק שהיישומון שהזמין לא ייעלם בים היישומים שמסתובבות בשוק?

הדבר הכי קריטי להבין הוא שחובתו של היישומון להיות שימושי ומעודכן עבור הקונים. השיטה הנכונה להיות רגועים שהיישומון לא יילך לאיבוד בשפע היישומים המתחרים היא להעמיד אותו תחת זכוכית מגדלת ולברר אם הוא משרת ומביא טוב' מהותי לציבור ובאופן תמידי. יצא והצרכן מייחס ליישומון מעמד של כלי-עזר שימושי, הסירו דאגה מלבכם – הוא ישוב להסתייע בו.

כמה אשלם כדי לפתח יישומון לעסק קטן ?בראשון לציון

הסבר מסובך לקושייה שלא פשוט לענות עליה. המחירים עבור פיתוחי אפליקציה דינאמיים והגורם המשפיע ביותר הוא סוג ואופי האפליקציה. עיצוב, פיתוח והשקה של יישומון בלתי מורכב אצל עסקים רציניים מחירו יהיה בין 7,000 שקלים עד 18,000 שקלים אפליקציות אשר אינם פשוטים כ"כ לעומת זאת יתומחרו בהרבה יותר. מפתחים בתאגיד עם ניסיון , לא צריך להיות לו קושי להודיע לכם על הערכת מחיר לאחר דיון קצר יחסית. תמחור עבור עיצוב, פיתוח והשקה של היישומון לחברה שלכם צריך להצדיק את זה שהוא אכן פותר אתגר רציני העסק.

לפתח יישומון שמיועד לסוגים רבים של מכשירים זה למעשה אומר לשלם סכומים גבוהים יותר?

בקיצור, אכן, בדר"כ. אם יש לכם נחיצות אמיתית שמה ששילמתם עבורו יתפקד במכשירים שונים, כמו iPhone וגלקסי, לא תהיה הגזמה להגיד שהבחירה החכמה יותר תהיה להזמין יישומון רשת (ווב) ולא אפליקצייה מסוג Native. שימוש בקונסטרקציית Web היא הדרך הפשוטה ביותר כדי שהיישומון יתפקד בטאבלט, בסמארטפון ובמחשב האישי; אבל רק בסיטואציה בה עיצוב היישומון התבצע ע"י צוות מנוסה, כאמור. לחצו כאן כדי ללמוד פרטים על ההבדלים שישנו במכשירים השונים בלינקים האלה:

כמה סך הכל הרווח, פחות או יותר, בהזמנת יישומון בהזמנה אישית עבור חברה קטנה?

לא נוכל לענות על השאלה באופן חד משמעי, הדברים תלויים בעד כמה מורכבת הפעילות של האפליקציה. במצב בו מחירי הפיתוח כולם חוזרת לבעלים שלה באיזור 12 החודשים הראשונים מרגע ההשקה, זה כמעט תמיד רעיון טוב להשקיע בו. גם לא קשה לעשות חישוב את היישומון, אם הוא ממזער את כמות השניות או הדקות שצריך לבצע פרוצדורה בנניח 15%, ואף להקטין שימוש לא יעיל בתכונות המוצר ב-12% למשל. בבדיקת התשואה העתידית, ראוי להכניס לחישוב את שלל החשבונות, יחד עם תשלומים ואף חובות מצדה של החברה, בצורה הן ישירה והן עקיפה, שהיישומון עתיד באיזור ראשון לציון להמעיט.

אנחנו בשלב ההשקה של היישומון, באיזו שיטה חובה למזמין האפליקציה לשווק אותה לצרכנים עתיידים ונוכחיים?

הדרך האפקטיבית ביותר להוצאת יישומים זה ע"י עמוד ברשת. יצא והשיח הוא על יישומון מסוג נייטיב, אשר לקוחות יכולים להכניס אל הטלפון במאגר היישומים אשר ייעודי למערכת ההפעלה (בתור דומה זה יכול להיות Google Play), ראוי לשים תחת זכוכית מגדלת מעט את המילים בהן נשתמש לפי הפופולריות שלהן במנועי חיפוש בטרם נשיק את היישומון לחנות. כתוספת, קיימת האפשרות לחלק המלצות על היישומון על-ידי הפצה אצל המנויים שלכם, ובסיועם של המחלקה לפרסום שלכם. בהתחשב באופי האפליקציה, הכרחי להכניס את האופציה של הכנת סרטונים שיווקיים ולהטמיע אותם באתרכם, YouTube, Facebook וכו'.

כל איזו תקופת זמן חכם יהיה בקירוב בראשון לציון לבצע עדכון של היישומון שהזמינו?

בדומה לדברים לעיל, נעניק תשובה חדה ועניינית רק אחרי הבנה של תכלית היישומון הרלוונטי. במקרה והיישומון בנוי רובו סביב מידע, הוא יאלץ לעבור שינויים ועדכונים קבועים, אם זה לא יקרה, אין צורך לעבוד קשה בשביל בנייה של יישומון כזה. יישומים עם מטרות אחרות הכרחי לבצע חידוש כל תקופה של 12 חודשים לערך. זאת בשביל להתעדכן ולהיטמע היטב בהשינויים בתוך הטלפונים הסלולריים, החומרה שלהם ומערכות ההפעלה שלהם, כiPhone וגלקסי,

יישומון זה משהו שהכרחי לכל חברה?

במצב בו הארגון לא מצליח לזהות קושי במוצר שהיישומון מטרתו לטפל בו / בהם, נכון יהיהלשכוח כרגע מיישומון כלשהו. אמנם שיחה אצל צוות פיתוח של יישומים, זו דרך מוכרת למצוא בעיה עסקית שלא ראינו בעבר.

דברים אשר חכם יהיה למנהלים לשקול לפני ההוצאה לפועל של עיצוב, פיתוח והשקה של יישומון

בזמננו אנו יש אופציות ברשת שביכולתן לגרום לשיפור באופן רציני הרגלי עבודה שליליים שקיימים בחברה. למשל כל הנושא של להזמין. לחברות הפצה קטנות קיימות אפשרויות הזמנה בתוך האתר שבניהולם שבדרך-כלל אינן עובדות כלל בנייד. כאן בדיוק נקבל עזרה מההיישומון שפותח במיוחד עבור זה – לשדרג את היכולת להזמין זה אולי הגורם המשמעותי ביותר לפער אצל חברות. ד"א זה למה יש כמות של צרכנים מאתר Amazon. אתר Amazon שינה את ה'דיבור' של הצרכן איתו למשהו קל ופשוט ממש. אם זה טוב לאמאזון, אם כך זה מתאים גם לחברה קטנה. הכנת יישומון ליזמים בראשון לציון – להתייעצות, תיאום פגישה והצעה גמישה, שלחו לנו מסרון עכשיו. פיתוח אפליקציות ל- iphone app

About the author