פיתוח אפליקציות ל- iphone australia

יצירת אפליקציה לתאגידים בראשון לציון , כל הידע ההכרחי

יצירת יישומים לחברות קטנים וגדולים בראשון לציון

יצירת אפליקציות לחברות מכל סוג: עולם הצרכנות וההרגלים הנלוויים לכך זה לא ייחודי לתקופה זו, אבל רשת האינטרנט שסייעה לסחר חופשי בין כל חלקי העולם כמעט, וקידמה את בני האדם לרמת החיים המתקדמת שלהם כיום. ללא עוררין הרחיבה את הרגלי הקניות הבלתי פוסקות לגדלים רחבי ידיים. עוד ועוד בני אדם מכל יבשת קונים עוד ועוד דברים ועזרה ע"פ צורכיהם, וכל הפריטים שהם בדיוק צריכים במחירים הכי נוחים ברמות הכי אישיות. בכך, תגובת השוק בחיים לא מאחרת לבוא – יותר ויותר בעלי עסקים בוחרים ליצור יישומון לעסקיהם. בעלי מקומות עבודה הבינו כבר את הטוב אשר בבניית יישומים על-מנת לספק חוויה טכנולוגית (ותדמית מתקדמת לעסק) מול המשתמש (לקוח) שנמצא או שיגיע בעתיד. והאמנם, האם הצעד הזה שמומלץ לנו לעשות?

בטקסט שלפניכם נענה על השאלה שכולם שואלים: מה נדרש במטרה להגיע לבניית אפליקציות למקום עבודה ובאיזו דרך יישומון Mobile יש בו לקדם את הארגון שלך? מתן אופציה ללקוחות קיימים ופוטנציאלים לנהל מערכת יחסים מול הנהלת העסק ברבות השנים האחרונות הופך לנושא קריטי. כאשר הצוות מצוי בנייד של המשתמש / לקוח וכאשר ההתקשרות נעשית ע"י מסרונים ונוטיפיקציות באופן קבוע, צומחת תחושה של ביטחון והוא יצטייר באור מיוחד וטוב בהשוואה להעסקים שהתחרו בו עד עתה.
יש קורולציה ברורה: אם לצרכן קליל לנהל דו-שיח, על-פי כך יתפתח דו"ח ההכנסות והתנועות של העסק. יישומים לחברה יוכלות להגביר את גודל ותכיפות הקניות ע"י זה שלבצע קנייה הופך למהיר יותר, להגדיל את קביעות התקשורת עם המשתמש ולטפח מערכת יחסים אמיתית, מומלץ באותה נשימה לעזור למשתמש שיעשה שימוש נרחב וחכם יותר ב אפשרויות שיש בשירות שמוצע על-ידי הנגשת טקסט (או תמונות) ענייני במסכו של המכשיר הנייד.

נקצר ונאמר: יישומון לחברה זה טוב מאוד, אבל זה נושא שולי. מומלץ מאוד לבדוק את כל מטרות העסק יחד עם בונה האפליקצייה כדי שלא יהיו טעויות והיישומון יותאם היטב ללקוח ויעניק לעסק את היתרונות שהוא צריך כדי להתעלות על המתחרים.
פיתוח אפליקציות ל- iphone australia

לאיזה נושאים הכרחי להתייחס בתכנות אפליקציות?

בראש ובראשונה מה שחשוב זה התמקדות על פתרון בעיה שיש בחברה או במוצר או בשירות. יישומים שמצליחים למצוא פתרון לאישיו , דוגמה לכך יכולה להיות להעניק אפשרות לקונה לבצע פעולות רבות יותר תוך דקות ספורות, נכונות ויעילות שימוש בזמן, לצמצם בזבוז משאבים ולהעניק לחברה Image (תמונה) חזקה ורצינית עבור קונים שמצויים אצלכם ושעתידים להיות, כמובן יד ביד עם מענה לצורכי הלקוח באופן נכון, גישות כדוגמת אלה מוכיחות עצמן כאפיק רווחי מאוד וכהשקעה שמחזירה את עצמה די מהר. על העסק או הארגון להצביע על מה בדיוק צריך לעשות היישום, זאת ע"פ הידע המקצועי וכל עסק ,בתקווה, יודע מה הם הצרכים של הלקוחות בסקטור המדובר. להשגת התוצאות הכי נכונה, חשוב מאוד לעשות מאמץ בהשגת מתכנת אפליקציות עם הוכחות של הצלחותיו בשטח, שבעל אוזן קשבת לצורכי ורצונות בעל החברה. צוות החברה שעניינה להקים את האפליקציה אמורה להקשות עליכם (מלשון קושיה) באיזו צורה הינכם מבצעים את הפעולות העסקיות שלכם בעת הזו. צוות החברה שעתידה לפתח את האפליקציה צריכים לחקור' את החברה על הצרכים האמיתיים שלה, שמדגימות את מידת ההבנה שלהם את הסוגייות והמטרות של הארגון. אם זו לא בעיה, חובה לבקש מצוות המפתחים להביא לכם לראות מבנה שלדי של היישומון ואיך הוא אמור להיראות.

באיזו דרך יכול בעל חברה להיות סמוך ובטוח שאותו יישומון לא ייבלע בתוך ים היישומים שמסתובבות בשוק?

הדבר הכי קריטי להבין הוא שהיישומון אמור שיהיה לו רלוונטיות מספקת בשביל הקונים. הגישה הנכונה להיות בטוחים שהיישומון שהזמנו לא יתמסמס בין שלל היישומים המתחרים היא לבחון האם הוא נותן שימוש מהותי לקונה באופן קבוע. בסיטואציה בה המשתמש מייחס ליישומון מעמד של כלי-עזר שימושי, הסירו דאגה מלבכם – הוא יחזור וישתמש בה.

מה התעריף עבור לתכנת אפליקציה לעסק קטן באיזור ראשון לציון?

מענה מסובך לקושייה מסובכת. התעריפים עבור פיתוחי אפליקציה משתנים ואחד המשתנים רבי המשקל הוא סדר גודל מורכבות היישומון. פיתוח אפליקציה שאינו מורכב במיוחד אצל עסק רציני יתומחר בדר"כ בין – 17,000 ש"ח10000 יישומונים אשר אינם פשוטים כ"כ יחסית, תעלנה הרבה יותר. מפתחים בתאגיד שיש לו ותק , לא צריך להיות לו קושי לדאוג לכם להצעת עלות לאחר מפגש קצר יחסית. מחיר פיתוח אפליקציה לעסק לשקף היטב את זה שהיישומון אכן נותן מענה לקושי רציני בחברה.

שאלה: התאמת היישומון למכשירים שונים זה בעצם אומר לשלם עוד כסף?

בקצרה, אכן, בדר"כ. במידה וזה חובה מבחינתכם שמה שהוצאתם מכספכם יעבוד ביותר מפלטפורמה אחת, כמו iPhone וגלקסי, סביר להניח שהדבר החכם לעשות יהיה לבקש יישומון רשת (ווב) ולא להזמין אחד מסוג נייטיב. שיטה זו היא המפתח איתו היישומון יעבוד בכמות נרחבת של מכשירים: מחשב אישי, סמארטפון והרשימה עוד ארוכה; זה במידה והיישומון תוכנת ועוצב היטב, כאמור. ביכולתכם להבין הסברים בנושא השוני שישנו במכשירים השונים בקישורים הבאים:

מה בדיוק הרווח נטו, בהערכה גסה, אם נשקיע ביישומון בהזמנה אישית לעסק קטן?

הדברים תלויים במה עושה היישומון ועד כמה מורכבת הפונקציה הזאת. במקרה ועלות פיתוח האפליקציה מקבלים כיסוי בתקופה קצרה יחסית (נניח שנה) מתאריך ההשקה, זה כמעט תמיד רעיון טוב להשקיע בו. גם פשוט נורא לחשב אם היישומון מצליח להקטין את מספר הדקות שצריך לבצע רכישה ב-15%, או לצמצם שימוש לא יעיל בשירות המוצע ב-17 אחוזים וזו רק ההתחלה. בסקירת צורך בהזמנה, הכרחי לבדוק גם את כל חשבונות העסק, כולל מה שהחברה מוציאה, בצורה הן ישירה והן עקיפה, שאמור היישומון בראשון לציון לגמד.

אנחנו בשלב ההשקה של היישומון, באיזו צורה כדאי לבעלים של החברה לדחוף' אותה לצרכנים עתיידים ונוכחיים?

אם אתם צריכים את השיטה הכי שימושית לקידום של יישומון זה ע"י דף ברשת. במידה והדיון הוא על יישומון מסוג נייטיב, אותו אפשרי להשיג במאגר היישומים אשר בלעדי למערכת ההפעלה (Google Play בתור דוגמה), מומלץ לשים תחת זכוכית מגדלת קלות את שלל המילים השימושיות במנועי החיפוש בטרם השקת היישומון לחנות. בנוסף, נוכל לקדם את האפליקציה ע"י לוח תפוצה, ובסיועם של מוקד השיווק שלכם בחברה. תוך מחשבה על הסגנון של היישומון הכרחי לתת את הדעת על עריכת סרטון וידאו שיווקי ולהכניס אותם אל אתר העסק או לערוץ היוטיוב והפייסבוק.

כל איזו תקופת זמן כדאי למזמין היישומון בראשון לציון והסביבה לערוך חידוש של היישומים שרכשו?

בדומה לדברים לעיל, תשובתנו נעוצה בתכליתו של היישומון הזה. אם היישומון בנוי רובו סביב מידע, נאלץ לעדכן אותו באופן קבוע, הרי אם לא, מתייתרת העבודה על בניית יישומון כזה. מינים שונים של יישומים נכון יהיה לבצע עדכון כל 12 חודשים פלוס-מינוס. כדי להתעדכן ולהיטמע היטב בהשינויים של הטלפונים, עדכוני גרסה וכדומה, תוך מערכות הפעלה , לדוגמה אנדרואיד, איי.או.אס (מערכת ההפעלה של אייפון) וכו',

אז יישומון למעשה הכרחי לכל בית עסק?

במצב בו החברה לא נוחלת הצלחה בניסיון לאתר בעיות בחברה שמטרת היישומון היא לטפל בו / בהם, רצוישלא יפתח אפליקציה כלל. ואע"פ כן, לשוחח עם ארגון שמטרתו לפתח יישומים, תסייע לעסק בזיהוי בעיות בחברה שלא ראינו קודם.

דברים אשר הכרחי למנהל הנבון להגות בהם לפני שמתחילים עם לפתח יישומון

חשוב להבין שיש פונקציות באינטרנט ואיתן ניתן לשפר בצורה מהותית הרגלי עבודה שהחברה לוקה בהם. דוגמה אחת היא הזמנות. למפיצים קטנים יש אופציה בדר"כ של להזמין אצלם בדף ששייך להם שבדרך-כלל לא מתפקדות בכלל בנייד עם דפדפן ברירת-המחדל שלו. פה למעשה ניעזר בהיישומון לנייד – להנגיש את היכולת לבצע רכישה זה בדיוק מה שייצור את הפער אצל תאגידים. זה, בהערת שוליים, ההסבר לכמות אדירה של צרכנים ב-Amazon. אתר האינטרנט Amazon הפך את הדו-שיח של הגולשים איתו למשהו קל ופשוט ממש. לאתר הענק הזה זה מתאים? אם כך זה מתאים גם לחברה קטנה. לפתח יישומים לארגונים בראשון לציון – להתייעצות, קביעת ישיבה והצעות נוחות, שלחו לנו e-mail עכשיו. פיתוח אפליקציות ל- iphone australia

About the author