פיתוח אפליקציות ל- iphone battery

יצירת יישומים לבתי עסק בראשון לציון וכל מה שאתם אמורים לדעת

בניית אפליקציות למקום עבודה מכל גודל בעיר ראשון לציון

הכנת אפליקציות לתאגידים בכל גודל: הרגלי הקניות הבלתי פוסקות כלל לא ייחודיים לתקפותנו, ואף על-פי כן, המערכת האינטרנטית שנכנסה לחיינו זה עתה, שסייעה להפיכת עולמנו לכפר הגלובלי שהוא היום, וקידמה את האנושות לרמה הטכנולוגית שאנחנו מכירים. בהחלט הרחיבה את עולם הצרכנות למימדים אדירים. היום המון בני-אדם בגלובוס קונים עוד ועוד קניות ומידע על-פי הדרישות שלהם, שאיפותיהם והעדפותיהם האישיות. בצורה זו, עולם הסחר מגיב, והתגובה שלו אף פעם לא תאחר להגיע – עוד ועוד בעלי עסקים מתחילים ליצור יישומון לעסקיהם. בעלי מקומות עבודה מתחילים להבין את התועלת שבהזמנת אפליקציות ע"מ לספק חוויה טכנולוגית (ותדמית מתקדמת לעסק) מול הקליינטים שקיימים או אלו שעתידים להגיע. אבל, האם זה בעצם מעשה שכדאי לנו לעשות?

בשורות הבאות נדבר על השאלה הגדולה: מה צריך לעשות עבור פיתוח אפליקציה לבתי עסק ואיך בדיוק יישומון Mobile יש ביכולתו לקדם את המוצר שאתם מציעים? מתן אפשרות לצרכנים הקיימים או אלו העתידיים, קשר טכנולוגי מול הנהלת העסק ברבות השנים האחרונות הופך לנושא מנדטורי. כאשר בית העסק נמצא תמיד במרחק קליק בנייד של המשתמש / לקוח ובעת שיש דו-שיח דרך מסרונים ועדכונים שוטפים, הוא בונה תחושת ביטחון והוא יהיה מצוי בזרקור חיובי , זה בניגוד להחברות שהתחרו בו עד עכשיו.
ככל שללקוח קל יותר לתקשר, לפיכך יהיה מפותח יותר דו"ח ההכנסות והתנועות של העסק. יישומים לחברה מסוגלים להעלות את תדירות ונפח התשלומים ע"י זה שלבצע רכישה נהיה זמין כל-כך, לחזק את קביעות ההתקשרות עם הקליינט ולתרום בכך לצמיחה של קירבה, באותו מעמד תוכלו לתת מענה לקליינט שיפיק את המקסימום מן ה אופציות שקיימים בשירות המוצע ע"י הצגה של מעין 'כרוז' דיגיטלי במסך המכשיר הנייד.

בקצרה, אפליקציה לעסק בלבד אבל זה נושא שולי. חכם יהיה לסקור בדיוק את מה שהעסק מעוניין להשיג בטווח זמן נתון יחד עם בונה היישומים על-מנת להיות בטוחים שהיישומון יותאם היטב ללקוח ויעניק לעסק את היתרונות שהוא צריך כדי להתעלות על המתחרים.
פיתוח אפליקציות ל- iphone battery

למה רצוי לתת מחשבה בהכנת אפליקציות?

מטרת העל היא התמקדות על פתרון בעיה שיש בחברה. יישומים שמסוגלים לפתור עניין , למשל להעניק אופציה לקונה לסיים את העניינים שלו במינימום דקות, לבצע שימוש יעיל ונכון במשאבים, להכווין לשימוש נבון בתכונות המוצר ולהעניק לחברה Image (תמונה) רצינית ועניינית לעיני קונים שמצויים אצלכם ושעתידים להיות, ע"י מענה לצורכי המשתמש באופן טוב יותר פיתוחים וחדשנויות כאלה הוכיחו את עצמן כהשקעה מוצלחת בטווח הרחוק. החברה או התאגיד צריכים זה להיות בטוחים מה המטרה, ומה אמור היישום לעשות, זאת לפי הדרישה המקצועית, וכל עסק ,בתקווה, יודע מה הם הצרכים של הלקוחות בסקטור המדובר. כדי להרוויח מכל הסיפור בשיטה הכי טובה, חשוב מאוד למצוא בונה אפליקציות עם הוכחות להצלחותיו שמסוגל להקשיב היטב ולהבין בדיוק את מה שרוצה (וצריך!) בעל החברה. צוות החברה שעתיד לפתח עבורכם את האפליקציה מטרתם להפנות אליכם קושיות באיזו שיטה הינכם מריצים את עסק כעת, בלי יישומון פעיל. צוות החברה שעניינה להקים את האפליקציה מוכרחים להקשות קושייות על החברה שנוגעות למטרותיה, שמדגימות את מידת ההבנה שלהם בעניינים הרציניים ביותר שיש בחברה או בעסק. במצב בו ניתן, חובה לבוא בבקשה למתכנתים לשלוח לכם רפליקה מסוימת של האופן בו היישומון עתיד להיראות.

איך יכול בעל ארגון להירגע: שהאפליקציה שלו לא תאבד בתוך ים היישומים שנמצאים כעת?

הדבר ההכרחי ביותר לקלוט הוא שהיישומון אמור שיהיה לו רלוונטיות מספקת למען הקונים. השיטה הנכונה להבטיח שהיישומון שלנו לא ייעלם בכמות האדירה של היישומים שמוצעים היום היא לוודא שהיא מעניקה שימוש מהותי ללקוח ולא חד-פעמי, כאמור, אלא באופן שיהיה לכל הפחות שבועי, וזה גם המינימום שבמינימום. במקרה והקונה חש שזה יישומון שהוא תוצר שימושי ויעיל עבורו, אין שאלה – הוא ישוב להתחבר אליו ולהיעזר בו.

כמה אשלם כדי לקבל אפליקציה בשביל חברה זעירה בראשון לציון?

תשובה מורכבת לקושייה שאין לה תשובה חד משמעית. המחירים לא קבועים ומה שמשפיע מאוד על המחירים זה סוג ואופי האפליקציה. תכנות והשקת יישומון שאינו מורכב במיוחד עם עסק חזק בתחום עולה בדרך כלל בסביבות – 19,000 ש"ח10000 אפליקציות אשר אינם פשוטים כ"כ אולם, תעלנה כסף רב יותר. מפתחים בתאגיד שיש לו ניסיון , לא אמורה להיות לו בעיה להחזיר לכם תשובה עם מחיר מוערך בתום מפגש של 60-120 דקות. תעריף של לפתח את היישומון לחברה שלכם צריך אמור להתקבל מבחינתם רק במידה הסיבה שעליה לפתור אתגר רציני בחברה.

לפתח אפליקציה בשביל מערכות רבות (כמו iOS, Android) יתומחר במחירים גבוהים יותר?

בלי ללכת סחור-סחור: אכן, בדר"כ. אם הכרחי לכם שהתוצר יפעל במערכות שונות (כגון אנדרואיד, אייפון), כמו אייפון ו-Android, הגיוני לומר שהדבר הנכון לעשות יהיה להזמין יישומון מסוג WEB ולא יישומון מסוג Native. שיטה זו היא הדלת של היישומון יתפקד במחשב האישי, בסמארטפון וכו'; רק במצב בו היישומון נבנה ועוצב על-ידי חברה רצינית, מן הסתם. ביכולתכם לקבל מושגים נוספים – ידע בנוגע לשוני שקיים אצל מערכות ההפעלה המגוונות והמכשירים השונים בלינקים הבאים:

מהי הרווח, בערך, בפיתוח יישומון רגיל בשביל ארגון שאינו גדול?

זו שאלה שלא פשוט לענות עליה באופן חד משמעי, הדברים תלויים במה עושה היישומון ובמורכבותו הכללית. במצב בו עלות פיתוח האפליקציה חוזרת לבעלים שלה בשנים-עשר החודשים הראשונים מאז ההשקה, זה צעד שאתם בהחלט רוצים לעשות עבור העסק שלכם. זה גם פשוט מאוד לחשב אם היישומון מצליח למזער את מספר השניות הנצרכות לבצע רכישה ב-15%, ולחלופין למזער שימוש לא חכם בשירות המוצע ב-13% וזו רק ההתחלה. בבחינת הרמה של ההשתלמות (כלומר עד כמה ההשקעה משתלמת), הכרחי לשים לב אל כל הפעולות הקבועות שמהוות את ה"הפסדים" של החברה, בצורה הן ישירה והן עקיפה, שמתכוון היישומון בראשון לציון להוריד.

אנחנו בשלב ההשקה של היישומון, מהי הגישה על-פיה מומלץ לרוכש השירות לדחוף' אותה לצרכנים נוכחיים ועתידיים?

אם אתם צריכים את השיטה הכי שימושית לקידום יישומון זה על-ידי עמוד ברשת. במידה ובנינו יישומון נייטיב, אשר אפשר להשיג בדף היישומים אשר ייעודי למערכת ההפעלה (Google Play בתור דוגמה), חובה לחקור פה ושם את המילים השימושיות ביותר במנועי החיפוש עוד בטרם שנשיק את היישומון לחנות. כמו כן, ניתן לעשות קידום ליישומון על-ידי שימוש ברשימת תפוצה, או להסתייע בהמחלקה לקידום ושיווק בחברה שלכם. תוך מחשבה על הסגנון של היישומון מומלץ לשקול עריכה וצילומים של סרטונים שיווקיים ולהעביר אותם אל כל הפלטפורמות המתאימות לכך

מתי וכמה תדיר נכון יהיה לבעלים של החברה בראשון לציון לבצע עדכון של היישומון שרכשו?

בהתאם לדברים שנאמרו לעיל, תשובתנו נעוצה בתכליתו של היישומון הזה. במצב בו אספקת מידע עדכני זה תכליתו הראשית של היישומון, נעדכן אותו באופן קבוע, הרי אם לא, מתייתרת העבודה על פיתוח יישומון כזה. מינים שונים של יישומים כדאי לערוך חידוש לפחות פעם בשנה. בשביל שהיישומון יעבוד חלק עם כל ההתפתחויות של הטלפונים, מערכות ההפעלה והחומרה שלהם, כגון אנדרואיד, איי.או.אס (מערכת ההפעלה של אייפון) וכו',

האם אפליקציה חובה לכל סוגי העסקים?

במצב בו החברה ממשיכה לנסות ולא מצליחה לשים אצבע על בעיות במוצר אשר היישומון אמור לטפל בו / בהם, ראוילהניח כרגע לרעיון של יישומון. עם זאת, שיח כן אצל חברת פיתוח אפליקציות זו אולי אפשרות לשים לב לקושי בחברה שלא ראינו קודם.

דברים שמומלץ לבעלי עסקים לשקול כשחושבים על פיתוח אפליקציות

בעידן של היום, יש פתרונות ברשת ואיתן ניתן לשפר בצורה מהותית תכונות שהעסק כבר מאמץ. הזמנות היא דוגמא מעניינת: לחברות הפצה מזעריות ישנה אופציה בדרך-כלל של להזמין אצלם בדף שבניהולם שרוב הזמן אינן עובדות כלל באייפון או באנדרואיד. ברגע זה נקבל סיוע מההיישומון שפותח במיוחד עבור זה – הנגשה של האופציה לבצע רכישה יכול לעשות את כל ההבדל בין תאגידים. זו אגב הסיבה לכמות אדירה של צרכנים ב-Amazon. האתר הפופולרי שינה את האינטראקציה של הקונים איתו לדבר קליל ופשוט נורא. לאתר "אמאזון" זה מתאים? אם כך זה מתאים גם לחברה קטנה. פיתוח אפליקציות לתאגידים בראשון לציון – לקבלת ייעוץ עם צוות מפתחי אפליקציות, מפגש והצעות גמישות, שלחו לנו הודעה עכשיו. פיתוח אפליקציות ל- iphone battery

About the author