פיתוח אפליקציות ל- iphone download

הכנת אפליקציות לבתי עסק בראשון לציון וכל המידע ההכרחי

בניית אפליקציה לעסקים קטנים וגדולים בעיר ראשון לציון

בניית אפליקציות לבתי עסק מכל סוג: תרבויות השפע והקנייה זה לא דבר בלעדי לזמן הזה, אבל המרשתת שנכנסה לחיינו לא מזמן שסייעה להפיכת העולם לכפר גלובלי ענק, ודחפה את הטכנולוגיה אל המצב שאנחנו מכירים אותה בה כיום, ללא שום ספק גרמה לטפיחה של תרבות הצריכה למימדים מכובדים מאוד. בימינו כמות אדירה של בני-אדם מכל מקום משיגים עוד ועוד מוצרים וידע ע"פ צורכיהם, וכל הדברים הכי ספציפיים שהם רוצים, ברמות הכי אישיות. בכך, השוק מגיב, והתגובה שלו בחיים לא תאחר להגיע – גדלה הכמות של בעלי מקומות עבודה מסכימים שצריך להזמין אפליקציה לעסקים שבבעלותם. מנהלים הגיעו למסקנות שלהם וקולטים טוב אשר בבניית אפליקציות על-מנת להקל על חיי המשתמש (לקוח) שנמצא או שיגיע בעתיד. ואף על-פי כן, זה באמת דבר שכדאי לנו לעשות?

בעמוד זה נפתח את שאלות הנפוצות והחשובות ביותר בנושא, והגדולה מכולן: מה מתבקש עבור הזמנת יישומים לעסקים ואיך יישומון באנדרואיד או באייפון יכולה לתרום לתאגיד שלכם? נתינת אופציה לצרכנים הקיימים או אלו העתידיים, תקשור מול הנהלת העסק ברבות השנים האחרונות הופך לנושא מאסט. כשהצוות קיים ומצוי בנייד של הצרכן ובעת שמתקיים דו-שיח דרך התראות ס.מ.ס וחדשות רלוונטיות באופן די קבוע, נוצרת תחושה של אמון והוא יואר בזרקור חיובי , והדברים אמורים בניגוד מוחלט להעסקים שהתחרו בו עד עתה.
קורולציה ישירה וברורה: אם לצרכן פשוט להיות בתקשורת, ודאי שגם יגדל סטטוס התנועה הכספית של העסק. יישומי אייפון ואנדרואיד לעסק בהחלט יכולים להעלות את תכיפות וגודל התשלומים על ידי כך שלבצע קנייה הופך למהיר יותר, להגדיל את קביעות השיח עם הקליינט ולהצמיח שם תחושת ביטחון, באותה נשימה ניתן לתת מענה לקליינט שיפיק את המקסימום מן ה דברים שקיימים בשירות המוצע על-ידי הנגשת נוטיפיקציה, הנושאת אינפורמציה חשובה בצג מכשיר האנדרואיד או האייפון.

בפשטות, יישומון לחברה זה טוב מאוד, אך זה נושא שולי. רצוי לבדוק בדיוק את אשר החברה מעוניינת להשיג בזמן מסוים לצד בונה היישומון במטרה להבטיח שהאפליקציה יתאים לרצונותיו וצרכיו של הלקוח (וכמובן של בעל העסק), וייתן לעסק את הבליטה שהוא צריך מבין המתחרים.
פיתוח אפליקציות ל- iphone download

על איזה דברים רצוי לתת את הדעת בעיצוב יישומון?

מטרת העל היא התפקסות על לפתור תקלה שישנו במוצר. יישומים שיכולים לפתור בעיות , לדוגמה לתת אפשרות ללקוח לבצע דברים רבים יותר בדקות מעטות יותר, להשתמש בצורה אפקטיבית יותר במוצר עצמו, להפחית שימוש מיותר במשאבים ולהעניק מוניטין או תמונת מצב מקצועית יותר עבור קונים שמצויים אצלכם ושעתידים להיות, דרך מענה לרצונות הלקוח באופן מהיר, כל אלה הוכיחו את עצמן כהשקעה נבונה בטווח הרחוק. התאגיד או החברה אמורים לתהות ולהיות בטוחים מה הן אותן פונקציות שעל לעשות היישומון, בהתבסס על הניסיון והמקצוענות, וכל עסק ,בתקווה, יודע מה הם הצרכים של הלקוחות בסקטור המדובר. כדי להרוויח מכל הסיפור בשיטה הכי ראויה, כדאי לעשות מאמץ באיתור יוצר אפליקציות עם הוכחות והצלחות בשטח אשר יש לו אוזן קשבת לצרכים ולרצונות של בעל העסק. צוות החברה שעתיד לפתח עבורכם את היישומון מוכרחים להפנות אליכם קושיות כיצד הינכם מנהלים את העסק עכשיו. צוות החברה שעתיד לפתח עבורכם את היישומון מטרתם להציג לחברה שאלות בנוגע לאופן בו הביזנס שלה פועל, והשאלות האלו בין היתר יכולות לתת לכם מושגים לגבי עד כמה אותם מפתחים מבינים את הסוגייות והמטרות של הארגון. במצב בו ניתן, רצוי לפנות אל המתכנתים בבקשה להציג בפניכם דוגמית של האופן בו היישומון אמור להיראות.

כיצד בעלים של חברה יכול להיות בטוח שאותו יישומון לא יתמסמס בין מליוני האפליקציות שיוצאים כל הזמן?

חוק מספר 1 הוא שהיישומון חייב שיהיה לו רלוונטיות מספקת למען הקונים. הגישה הראויה להבטיח שהיישומון לא יילך לאיבוד בים היישומים שיוצאים בכל יום היא להיות בטוחים שהוא מספק שימוש מהותי לאלו שהתקינו אותו ולא בצורה חד פעמית, אלא באופן לכל הפחות שבועי, וזה גם המינימום שבמינימום. במקרה והמשתמש מייחס ליישומון מעמד של תוצר שהוא שמח על קיומו ונותן לו מענה מסוים, אין שאלה – הוא ישוב להסתייע בו.

מהי העלות של לבנות יישומון בשביל חברה קטנה בראשון לציון?

הסבר לא פשוט לשאלה מורכבת. עלויות הפיתוח לא קבועים והגורם הקריטי ביותר הוא כמה זמן ייקח לפתח (ע"פ מורכבות) את היישומון ובמה הוא עוסק בדיוק. לפתח יישומון "טריוויאלי" עם עסק חזק בתחום יעלה בדר"כ סביב 10 אלף שח עד 18 אלף שח. יישומים אשר אינם פשוטים כ"כ יחסית, יעלו מספרים רציניים יותר. מפתחים בארגון שיש לו ותק יכול בדרך כלל להחזיר לכם תשובה עם מחיר כמעט סופי לאחר דיון קצר יחסית. תעריף של לפתח את היישומון לחברה שלכם אמור לשקף היטב את זה שהיישומון אכן נותן מענה לקושי מהותי בחברה.

שאלה: לבנות אפליקציה בשביל סוגי מכשירים רבים יתומחר בכסף רב יותר?

ברמת העיקרון, אכן, רוב הזמן. במידה וזה חובה מבחינתכם שהיישומון יעבוד בהרבה מערכות, כמו אנדרואיד, איי.או.אס (מערכת ההפעלה של אייפון) וכו', הגיוני לומר שמה שעליכם לעשות זה לבקש שיפתחו עבורכם יישומון ווב (רשת) ולא נטיב. הגישה הזו זו הדרך הישירה ביותר כדי שהיישומון יתפקד בהמון מערכות: מחשב, סמארטפון וכו'; אבל רק בסיטואציה בה היישומון עוצב ונבנה על-ידי חברה רצינית, כאמור. לחצו כאן כדי ללמוד אינפורמציה בנוגע לשוני שישנו במכשירים השונים בקישורים הבאים:

כמה סך הכל הרווח נטו, בערך ברכישה של יישומון בהזמנה אישית עבור ארגון זעיר?

זו שאלה שלא פשוט לענות עליה באופן חד משמעי, הדברים תלויים במה בדיוק היישומון עושה. במקרה ועלויות הפיתוח כולן מכוסים בחצי שנה עד השנה שבאה מאז ההשקה, ההשקעה כדאית. גם זו אינה בעיה לחשב אם האפליקציה מפחיתה את הזמן הדרוש לבצע פרוצדורה בנניח 15%, וזה יכול להיות גם לצמק בזבוז שירות המוצע ב-10% למשל. בבירור הכדאיות, מומלץ להתייחס בכובד ראש אל שלל החשבונות, יחד עם תשלומים מצד החברה, בכל היבט, שמתכוון היישומון בראשון לציון למזער.

כאשר הגענו אל ההשקה של היישומון, באיזו צורה יש לצד המזמין (הבעלים של החברה) להגיע איתה לקונים נוכחיים ועתידיים?

הגישה הכי ראויה לקידום של יישומון זה באתר אינטרנט. במקרה שאנחנו מתדיינים על יישומון נייטיב, אותו אפשרי להטמיע בטלפון בקטלוג היישומים הבלעדי (Google Play הוא דוגמה קלאסית), יש לשים תחת זכוכית מגדלת בזעיר אנפין את המילים השימושיות ביותר במנועי החיפוש בטרם זמן ההשקה של היישומון לחנות. בנוסף, אתם יכולים לחלק המלצות על היישומון דרך רשימת דיוור, ולקבל עזרה מהמחלקה לפרסום שלכם. בהתאם לסוג היישומון, יש לשקול הכנת סרטונים שיווקיים ולהעביר אותם אל יוטיוב, באתר החברה, בדף הפייסבוק וכו'.

כל איזו תקופת זמן יש בערך בעיר ראשון לציון לבצע עדכון של היישומון שרכשו?

בדומה לדברים לעיל, התשובה תהיה חד משמעית רק אם נבין את מהות היישומון שלכם. יצא ואספקת מידע עדכני זה תכליתו הראשית של היישומון, נצטרך לעדכן אותו באופן שוטף, אחרת חבל לטרוח בניית יישומון כזה. יישומים שתכליתם שונה ראוי לבצע עדכון כל 12 חודשים בהערכה גסה. במטרה להתעדכן ולהיטמע היטב בשינויי הגרסה של הטלפונים הסלולריים, החומרה שלהם ומערכות ההפעלה שלהם, כמו אייפון וגלקסי,

האם אפליקציה חובה לחברות, לא משנה מה?

במקרה והחברה לא מצליחה למצוא בעיות בשירות שהיישומון מטרתו לטפל בו / בהם, מומלץלוותר על רעיון של יישומון כרגע. ואע"פ כן, דיבור עם ארגון שמטרתו לפתח יישומים, תסייע לעסק בזיהוי בעיות במוצר שלא ראינו קודם.

דברים אשר חובה למנהל הנבון להגות בהם כשחושבים על לפתח יישומון

בתקופתנו קיימות פונקציות ברשת שבעזרתן אפשר לעשות שיפור בצורה מהותית הרגלים בעיתיים שיש לחברה. בתור דוגמה נוכל לקחת את כל נושא ההזמנות: לחברות הפצה קטנות קיימות אפשרויות הזמנה בתוך האתר שבניהולם שלעיתים קרובות לא עושות את העבודה בדפדפן הסטנדרטי של הנייד. למעשה פה נסתייע בהיישומון לנייד – לשדרג את האופציות להזמין זה בדיוק מה שייצור את הפער אצל חברות. ד"א זה ההסבר לכמות של קניות מאתר "אמאזון". אתר Amazon שינה את ההתקשרות של הקונים איתו למשהו קל ופשוט ממש. ל-"Amazon" זה מתאים? אם כך זה מתאים גם לחברה קטנה. עיצוב, פיתוח והשקה של יישומים ליזמים בראשון לציון – להתייעצות עם מקצוענים, קביעת מפגש והצעה ראשונית למחיר, התקשרו אלינו עכשיו. פיתוח אפליקציות ל- iphone download

About the author