פיתוח אפליקציות ל- iphone games

יצירת אפליקציה לתאגידים בעיר ראשון לציון וכל המידע ההכרחי

הכנת אפליקציה לעסקים לכל מטרה ועניין באיזור ראשון לציון

בניית אפליקציות למקום עבודה מכל גודל: הצרכנות המאסיבית זה לא בלעדי לתקופה זו, אמנם פריצת הרשת שעזרה לכל תהליך הגלובליזציה ונתנה את חלקה באת האנושות לרמה הטכנולוגית שאנחנו מכירים. בהחלט גרמה לטפיחה של עולם הצרכנות לאופקים אדירים. היום המון בני-אדם בעולם דורשים עוד ועוד דברים ועזרה על-פי הגחמות שלהם, שאיפותיהם והעדפותיהם האישיות. באופן טבעי, תגובת השוק בחיים לא מתעכבת מלהגיע – התופעה גודלת עוד ועוד – מנכ"לים בוחרים לפתח אפליקציות למסעדות, חדרי בריחה, חברות וכו' שבבעלותם. מנהלים מבינים עם הזמן את התועלת שבהזמנת אפליקציה במטרה להעניק חווייה נהדרת וטכנולוגית חקליינט המצוי (או זה שיגיע בעתיד). והאמנם, האם זה באמת דבר שכדאי שנעשה?

בעמוד זה נדסקס במה שכל בעל עסק רוצה וצריך לדעת: מה מתבקש עבור פיתוח אפליקציה לעסק ובאיזו דרך יישומון לטלפון יש ביכולתו לקדם את השירות שאתם מציעים? איפשור למשתמש (לקוח) שנמצא או שיגיע בעתיד התקשרות יישומית מול הצוות לאט לאט נהייה דבר שהוא בסיסי. כשהעסק קיים ומצוי בנייד של הקונה או המשתמש ובעת שיש דו-שיח באופן של מסרונים ועדכונים שוטפים, מתהווה תחושת אמון ומן ההיגיון שהוא יזהר באור הזרקורים, לטובה, בהשוואה למתחריו.
יש קורולציה ברורה: אם לצרכן מתאפשר בלי קושי לתקשר, על-פי כך יהיה רחב יותר המחזור העסקי. יישומים בהחלט יכולים להגדיל את תכיפות וגודל הרכישות מפני שלבצע רכישה נהיה לפשוט כ"כ, להעלות את קביעות התקשורת עם המשתמש ולהצמיח שם תחושת ביטחון, באותו מעמד תוכלו לעזור לקליינט שיבצע שימוש נכון וכדאי יותר ב פיצ'רים שקיימים שמוצר דרך הצגה של מידע רלוונטי ועדכני בצגו של מכשיר האנדרואיד או האייפון.

בקצרה, לפתח יישומון למוצר או לחברה זה נחמד, היא לא העיקר. הצעתנו היא לבחון את רצונותיו של בעל החברה לצדו של המפתח של היישומון כדי שלא יהיה ספק שהיישומון יתאים לרצונותיו וצרכיו של הלקוח (וכמובן של בעל העסק), ויעניק לעסק את היתרונות שהוא צריך כדי להתעלות על המתחרים.
פיתוח אפליקציות ל- iphone games

למה חכם יהיה לעצור ולחשוב בבניית יישום?

חלק הארי של הפיתוח הוא טיפול בצרכיו של הלקוח, כמו פתרון בעיה שיש במוצר. אפליקציות שביכולתן למצוא פתרון לאישיו , למשל לתת אפשרות ללקוח לסיים את ענייניו במינימום דקות, נכונות ויעילות שימוש במשאבים, להפחית שימוש מיותר באמצעים ויחד עם זאת להקנות תמונה חזקה ואמינה לעיני משתמשים קיימים ופוטנציאליים דרך טיפול ברצון המשתמש באופן טוב יותר כל אלה הוכיחו את עצמן כהשקעה נבונה וכהשקעה שמחזירה את עצמה די מהר. מטרת החברה או התאגיד לתהות ולהיות בטוחים מה הן אותן פונקציות שעל היישום להוציא לפועל, זאת ע"פ רזי המקצוע, שכל חברה יודעת לפי התעסקותה בתחום שלה. כדי שנוכל להשיג את המטרות על הדרך הכי שימושית, מומלץ לעשות מאמץ באיתור יוצר אפליקציות עם הוכחות והצלחות בשטח שקשוב לצרכיך ורצונותיך. צוות החברה שעתיד לפתח עבורכם את האפליקציה אמורה להציג בפניכם שאלות כיצד הינכם מריצים את המוצר כעת, ללא אפליקציה. צוות החברה שעניינה להקים את האפליקציה מטרתם לתשאל את החברה על צרכיו שמדגימות את מידת ההבנה שלהם באישיוז דחופים ובאופן בו החברה עובדת בפועל. אם זה אופציונלי, נכון לשאול את המתכנתים אם הם יכולים להציג בפניכם דוגמית של איך האפליקציה הסופית תיראה.

באיזה אופן מובטח למזמין שאותו יישומון שקנה במיטב כספו לא ייעלם בתוך הכמות האדירה של היישומים שמתפרסמים בכל עת?

הדבר הקריטי ביותר להבין זה שהיישומון מוכרח להיות מעודכן ושימושי למען המשתמשים. הדרך להיות סמוכים ובטוחים שהיישומון שהזמנו לא יתמסמס בים היישומים המתחרים היא לבחון שהוא מספק ומעניק יתרון רציני כלשהו למשתמש ולא בצורה חד פעמית, אלא באופן יומיומי. אם הצרכן מתייחס ליישומון כאל תוצר שימושי ויעיל עבורו, הסירו דאגה מלבכם – הוא ישוב לתוכו, ישתמש ועל-ידי כך יגיעו גם הרכישות.

כמה אשלם כדי לרכוש יישומון לעסק קטן בראשון לציון והסביבה?

מענה בעייתי לשאלה מורכבת. עלויות הפיתוח לא מקובעים כלל והגורם הקריטי ביותר הוא מה עושה היישומון ועד כמה הנושא מורכב לפיתוח. תכנות והשקת יישומון שאינו בעייתי כ"כ על-ידי חברה מקצועית יתומחר פלוס מינוס בכיוון של – 17,000 ש"ח10000 יישומונים יותר מסובכים אמנם, יתומחרו בהרבה יותר. עסק עם ותק יכול בדר"כ להודיע לכם על הערכת מחיר בתום דיון של כשעה וחצי. תמחור פיתוח אפליקציה לעסק להישקל על-ידכם מתוך הבנה (אם יש) שהסיבה שעליה לפתור אתגר רציני העסק.

לפתח יישומון שמתאים למערכות הפעלה מגוונות יהווה דרישה לבעלי ארגון לשלם סכומים רציניים יותר?

בעיקרון, כמעט תמיד כן. יצא וזה חובה מבחינתכם שהיישומון יפעל בסוגים רבים של מכשירים, כמו אנדרואיד, איי.או.אס (מערכת ההפעלה של אייפון) וכו', לא נגזים אם נאמר שהבחירה החכמה יותר תהיה לדרוש שיפתחו בשבילכם יישומון רשת (ווב) ולא לבקש לפתח עבורכם אפליקציית נייטיב (Native). שיטת ווב היא המפתח איתו היישומון יעבוד בהמון מערכות: מחשב, סמארטפון וכו'; זה במידה והיישומון תוכנת ועוצב ע"י צוות רציני, מן הסתם. אתם יכולים למצוא מידע נוסף על השוני בין הפלטפורמות השונות במאמרים הבאים:

מה בדיוק הרווח, פחות או יותר, בקניית פיתוח יישומון Web בשביל חברה קטנה?

לא פשוט לתת מענה לשאלה כזו בצורה חד משמעית, הדברים תלויים בסוג הפעולה שהאפליקציה מבצעת. במקרה ומחירי הפיתוח כולם עושים את דרכם חזרה אל המשקיע בחצי שנה עד השנה שבאה מאז ההשקה, זהו צעד חכם ואנחנו ממליצים עליו בחום. זה גם לא בעיה לעשות חישוב את היישומון, אם הוא מוריד את מספר השניות הנצרכות לבצע רכישה ב-15%, ולחלופין לחתוך שימוש מיותר בתכונות המוצר בעשרה אחוז בתור דוגמה. בסקירה על מידת הרווחיות, כדאי לבדוק גם את שלל החשבונות, יחד עם ההוצאה לאותה תקופת זמן, בצורה מיידית ולפרקים, שאמור היישומון באיזור ראשון לציון להקטין.

כשנגמרה העבודה על היישומון, כיצד נכון לצד המזמין (הבעלים של החברה) להגיע איתה למשתמשים הנוכחיים ואלו העתידיים?

הגישה הכי ראויה להשקת יישומון זה על-ידי עמוד ברשת. במצב בו הדיבור הוא על יישומי Native, אותו ביכולתכם להתקין במאגר היישומים אשר בלעדי למערכת ההפעלה (בתור דומה זה יכול להיות App Store), נכון להכיר טיפה את מילות המפתח בהן תשתמש זמן מה בטרם ההשקה של היישומון לחנות. יחד עם זאת, קיימת האפשרות להודיע על השקתו של היישומון על-ידי שימוש ברשימת תפוצה, ולהיעזר במחלקת המכירות של העסק. לפי אופיו של היישומון, מומלץ להכניס את האופציה של בימוי והכנה של סרטונים שיווקיים והעלתם אל אתר העסק או לערוץ היוטיוב והפייסבוק.

כל איזו תקופת זמן הכרחי בערך בעיר ראשון לציון לרענן את היישומים שרכשו?

בהתאם להסברים הקודמים, נוכל לענות רק מתוך הבנה של מטרת היישומון שאתם רוצים. במידה והיישומון מספק מידע רלוונטי, נעדכן אותו באופן קבוע, כי אם לא ככה, אין מה לעמול כל כך קשה על פיתוח יישומון כזה. יישומים מסוג אחר מומלץ לחדש בערך אחת לשנה. נעשה זאת במטרה לשמור על עקביות עם השינויים בתוך הטלפונים, עדכוני גרסה וכדומה, תוך מערכות הפעלה כמו אנדרואיד ואפל.

שאלה: יישומון כדאי לחברה בכל מצב?

יצא והחברה ממשיכה לנסות ולא מצליחה להתמקד על בעיות בחברה שפיתוח היישומון אמור לעזור ולטפל בו / בהם, רצוילשכוח כרגע מיישומון כלשהו. אמנם לשוחח עם מפתחים של יישומים, תסייע לעסק בזיהוי אתגר במוצר שלא ראינו קודם.

נקודות נוספות שהכרחי לבעלי עסקים להגות בהם כאשר הנושא הוא הכנת יישומון

בעידן של היום, יש אופציות ברשת שיכולות לשפר בצורה רבה תכונות שקיימים בעסק. דוגמה אחת היא הזמנות. לחברות קטנות של הפצה קיימת אופציה של להזמין בדף הרשת שבניהולם שרוב הזמן לא מתפקדות בכלל בטלפון הסלולרי. זו דוגמה למתי יש צורך בהיישומון שפותח במיוחד עבור זה – לשדרג את היכולת להזמין יש ביכולתו להיות מה שיגרום לפער הגדול בין תאגידים. זו אגב הסיבה לכמות מטורפת של קונים באתר "אמאזון". אתר האינטרנט Amazon שינה את ה'דיבור' של קהל הצרכנים איתו לדבר קליל ופשוט נורא. ל-"Amazon" זה מתאים? אז זה מודל שמתאים לתאגידים קטנים. השקה אישית של יישומון לבעלי חברות בראשון לציון – להתייעצות, שיחה חינם והצעת מחיר, שלחו לנו e-mail עכשיו. פיתוח אפליקציות ל- iphone games

About the author