פיתוח אפליקציות ל- iphone imei

הכנת אפליקציה למקום עבודה בעיר ראשון לציון וכל מה שצריך לדעת

בניית אפליקציה למקום עבודה לכלל המטרות האפשריות בעיר ראשון לציון

בניית יישומים לעסקים קטנים וגדולים: עולם הצרכנות וההרגלים הנלוויים לכך זה לא עניין בלעדי לתקפותנו, ואף על-פי כן, פריצת המרשתת שנתנה את הפוש הגדול ביותר בהפיכת העולם לכפר גלובלי ענק, ותרומתה לאת הטכנולוגיה אל המצב שאנחנו מכירים אותה בה כיום, בהחלט הרחיבה את הצרכנות המאסיבית אל אופקים מכובדים מאוד. עוד ועוד בני אדם בכדור הארץ מזמינים עוד ועוד פריטים וחומר מכל סוג ע"פ צורכיהם, וכל הדברים הכי ספציפיים שהם רוצים, ברמות הכי אישיות. כמובן, התגובה של הסוחרים בחיים לא באה באיחור – התופעה גודלת עוד ועוד – בעלי מקומות עבודה הגיעו למסקנה שנכון לבנות אפליקציה לעסק שלהם. בעלי מקומות עבודה הגיעו למסקנות שלהם וקולטים רווח אשר בהכנת יישומים בשביל לעשות חיים קלים לצרכנים הקיימים או אלו העתידיים, בתקווה. ואף על-פי כן, האם למרות האמור לעיל, מדובר במעשה מחוכם?

בעמוד זה נדסקס במה שכולם רוצים לדעת: מה מתבקש עבור פיתוח יישומים לעסקים ובאיזה אופן אפליקציית מובייל מסוגל לסייע להצלחת המוצר שלכם? מתן אופציה לקליינטים שקיימים או אלו שעתידים להגיע קשר טכנולוגי עם החברה לאט לאט נהייה דבר שהוא הכרחי. כאשר בית העסק נמצא תמיד במרחק קליק בנייד של הצרכן וכשהוא בא במגע עמו דרך מסרונים ומידע רלוונטי וחדש בכל זמן-מה, הוא בונה תחושת אמון ומאיר על עצמו ניצוצות של קירבה ומשפחתיות מול העסקים שהתחרו בו עד עתה.
אם לקליינט מתאפשר בלי קושי להיות במגע, מן ההיגיון שגם יהיה נרחב יותר דו"ח ההכנסות והתנועות של העסק. יישומים לבית העסק מסוגלים להעלות את גודל ותכיפות השילומים על ידי כך שלבצע רכישה נהיה כל-כך זמין, לחזק את קביעות ההתקשרות עם המשתמש ולהצמיח שם תחושת ביטחון, באותו מעמד כדאי לסייע ללקוח שישתמש בצורה הטובה ביותר ב מוצרים והשירותים שיש במוצר בצורה של הבאת נוטיפיקציה, הנושאת אינפורמציה חשובה על-גבי הפלאפון.

נקצר ונאמר: בית-עסק עם אפליקציה שימושית ותקינה זה מצוין, אבל ודאי שלא הדבר הכי חשוב. רצוי לאבחן בדיוק את אשר החברה מעוניינת להשיג בזמן מסוים בסיוע של מתכנת היישומון כדי שלא יהיה ספק שהיישומון יתאים ללקוח ויהפוך את העסק לבולט ביותר בתחום לעומת המתחרים.
פיתוח אפליקציות ל- iphone imei

לאיזה מוקדים נכון להתייחס בבניית יישום?

בראש ובראשונה מה שחשוב זה טיפול בצרכיו של המשתמש, כמו לפתור אישיו שקשורה לעסק. יישומים שעניינם למצוא פתרון לתקלה , זה יכול להיות להקל על הלקוח לסיים את העניינים שלו בזמן המועט ביותר, להשתמש בצורה אפקטיבית יותר בשירות המוצע, שימור של אמצעים ולהעניק מוניטין או תמונת מצב חזקה ואמינה לעיני משתמשים קיימים ופוטנציאליים ומתוך טיפול בצורכי המשתמש באופן נכון, שיטות אלה ודומותיהן הוכיחו עצמן כהשקעה מוצלחת לאורך זמן. מטרת התאגיד או החברה לתהות ולהיות בטוחים מה הן אותן פונקציות שעל היישום להוציא לפועל, ופה נכנס כמובן רזי המקצוע, וכל חברה תתאים זאת בהתאם לידע המקצועי שיש לה. כדי לקלוע אל מטרותינו בצורה הכי רווחית, מומלץ לחפש מתכנת אפליקציות עם הוכחות של הצלחותיו בשטח, שמסוגל להקשיב היטב ולהבין בדיוק את מה שרוצה (וצריך!) בעל החברה. צוות החברה שעתיד לפתח עבורכם את האפליקציה מטרתם להפנות אליכם קושיות באיזה אופן הינכם מריצים את עסק נכון לעכשיו. צוות המפתחים של החברה שעניינה להקים את היישומון אמורים להפנות אל החברה קושייות בנוגע לרצונות שלה אלו לא רק יעזרו להם להתאים לכם אפליקציה נהדרת, אלא גם יאפשרו לכם להבחין אם החבר'ה האלה קולטים את הקטע בעניינים הרציניים ביותר שיש בחברה או בעסק. במידת האפשר, חכם יהיה לפנות אל המתכנתים בבקשה לשלוח לכם דוגמית של היישומון ואיך הוא עתיד להיראות.

מהי השיטה בה מובטח לאדם שהיישומון עבורו שילם ממיטב כספו לא תאבד בתוך ים היישומים שיוצאים בכל יום?

הדבר ההכרחי ביותר לקלוט הוא שהיישומון אמור להיות מעודכן ושימושי עבור הקונים. השיטה הראויה להיות רגועים שהיישומון ששילמנו עליו לא יטבע בין שלל היישומים שמתפרסמים בכל עת להיות בטוחים שהוא משרת ומביא יתרון מהותי לאלו שהתקינו אותו על בסיס תמידי. במקרה שהציבור מרגיש שהיישומון הזה הוא לא פחות מתוצר שהוא שמח על קיומו ונותן לו מענה מסוים, הסירו דאגה מלבכם – הוא יחזור וישתמש בה.

מהי העלות של לרכוש יישומון בשביל ארגון שאינו גדול באיזור ראשון לציון?

הסבר בעייתי לקושייה שאין לה תשובה חד משמעית. המחירונים של לפתח אפליקציה משתנים והגורם המשפיע ביותר הוא כמה זמן ייקח לפתח (ע"פ מורכבות) את היישומון ובמה הוא עוסק בדיוק. פיתוח אפליקציה שאינו מורכב כ"כ על-ידי חברה מקצועית יעלה בערך באיזור 10 אלף ₪ עד 19 אלף ₪. יישומים לאנדרואיד ולאייפון שהם יותר מסובכים בהשוואה, יהיו בעלי תעריף גבוה וזה יעלה לכם כסף רב יותר. מפתחים בתאגיד שיש לו ותק צריך להחזיר לכם תשובה עם מחיר מוערך בתום דיון של כשעה וחצי. תעריף של לפתח את היישומון לחברה שלכם אמור להצדיק את זה שהיישומון אכן נותן מענה לקושי מהותי בעסק.

לפתח אפליקציה בשביל פלטפורמות מרובות זה למעשה אומר לשלם מחירים גבוהים יותר?

Long story short: התשובה חיובית בדר"כ. במידה והכרחי לכם שהיישומון יתפקד בסוגי מכשירים רבים, כמו אייפון ו-Android, ייתכן מאוד שהדבר הנכון לעשות יהיה לבקש שיפתחו עבורכם יישומון רשת (ווב) ולא לבקש שיכינו לכם נייטיב. שימוש בקונסטרקציית Web זו הדרך הישירה ביותר כדי שהיישומון יעבוד על גבי מחשבים, ניידים וטאבלטים כאחד, זה במידה והעיצוב של היישומון נעשה כראוי כמובן. ניתן למצוא פרטים על ההבדלים שקיים במערכות המגוונות בקישורים אלה:

כמה סך הכל הרווח, בערך, בהזמנת יישומון רגיל לעסק קטן?

לא פשוט לתת מענה לשאלה כזו בצורה חד משמעית, הדברים תלויים במה מטרת היישומון, מה הוא עושה. במידה ועלויות הפיתוח כולן מקבלים כיסוי בתריסר החודשים הראשונים מאריך ההשקה, זה צעד שאתם בהחלט רוצים לעשות עבור העסק שלכם. זה גם די קל לחשב את היכולות של היישומון, לדוגמה אם הוא ממזער את מספר השניות הנצרכות לגלוש ולבצע רכישות ב-15%, וזה יכול להיות גם לחתוך בזבזנות של אמצעים בעשרה אחוזים בתור דוגמה, וניתן לקחת את ההיגיון הרווחי הזה לעוד נקודות תורפה ולבחון האם ההשקעה כדאית. בבירורים על הכדאיות, נכון לצרף לחישובים שלנו את המספרים שמשפיעים על ,"הפסדי" החברה בצורה מיידית ולפרקים, שהיישומון אמור בראשון לציון והסביבה למזער.

כשנגמרה העבודה על היישומון, באיזו צורה נכון למזמין השירות לדחוף' אותה לצרכנים עתיידים ונוכחיים?

האופן הכי נכון להשקת יישומון זה ע"י דף ברשת. במקרה ואנחנו מתדיינים על יישומון נייטיב, אותה ניתן להוריד בארכיון היישומים שייעודי למערכת ההפעלה (App Store הוא דוגמה קלאסית), ראוי לבחון בטעימה קלה את המילים הרלוונטיות במנועי חיפוש זמן מה בטרם ההשקה של היישומון לחנות. כמו כן, ניתן להכריז על השקת היישומון ע"י הפצה בדואר האלקטרוני של המנויים אליכם, ולחלופין בעזרה של המחלקה לשיווק שלכם. לפי סוגו של היישומון, חובה לתת את הדעת על הכנת סרטונים שיווקיים ולפרסמם בכל פלטפורמה רלוונטית: פייסבוק, יוטיוב, ואפילו הטמעה באתר החברה.

כל כמה זמן יש למזמין היישומון בראשון לציון לעדכן את היישומון שרכשו?

אפילו פה, התשובה טמונה במהות היישומון שלכם. בסיטואציה בה היישומון מספק עדכונים ומידע למשתמש, יהיה צורך בעדכונים שוטפים, אם זה לא יקרה, אין צורך לעבוד קשה בשביל בנייה של יישומון כזה. יישומים שתכליתם שונה יש לרענן כל 12 חודשים פחות או יותר. בשביל להתעדכן ולהיטמע היטב בהתפתחויותיהן של המכשירים ומערכות ההפעלה שלהם כאנדרואיד, איי.או.אס (מערכת ההפעלה של אייפון) וכו',

שאלה: יישומון טוב לכל ארגון?

בסיטואציה בה התאגיד לא מצליח לזהות קושי במוצר שפיתוח היישומון אמור לעזור ולטפל בו / בהם, הכרחילא למהר עם פיתוח יישומון. ואע"פ כן, שיחה אצל מפתחי יישומים, זו דרך מוכרת לשים את האצבע על קושי בשירות שלא ראינו קודם.

פואנטות שחכם יהיה לבעלים של החברה לתת עליהם את הדעת כשחושבים על לפתח יישומון

אל תשכחו כי יש פתרונות באינטרנט שמסוגלות לגרום שיפור משמעותית הרגלים שהחברה לוקה בהם. הזמנות היא דוגמא מעניינת: למפיצים קטנים קיימות אפשרויות הזמנה בתוך האתר שהם מנהלים שהמון פעמים לא פועלות כלל באייפון או באנדרואיד. למעשה פה יש צורך בהיישומון לסמארטפון – להנגיש את האופציה לקנות זה אחד הגורמים המשמעותיים ביותר לפער בין חברות. זה, בהערת שוליים, ההסבר לכמות מטורפת של קונים באתר "אמאזון". אמאזון הפכה את ההתקשרות של המשתמש איתו למשהו קל ופשוט במיוחד. אם זה טוב לאמאזון, אם כך זה מתאים גם לחברה קטנה. פיתוח אפליקציות לבעלי ארגונים בראשון לציון- לקבלת ייעוץ, תיאום פגישה והצעות נוחות, שלחו לנו מייל עכשיו. פיתוח אפליקציות ל- iphone imei

About the author